Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet-e egy ilyenfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy ilyenfajta ismerkedés?

Figyelt kérdés

A felek nemhogy mielőtt összejönnének, hanem még az első randi előtt olyan szinten megnyílnak egymásnak, egyáltalán nem eltitkolva, hanem megmutatva a gyenge oldalukat, hibáikat is a másiknak, ahogy az ember talán csak a legjobb barátjának szokta.

Mit gondoltok erről, jobb vagy rosszabb a klasszikus ismerkedésnél? Láttok esély rá, hogy működjön, és párkapcsolat alakuljon ki ilyenből? Jól sejtem, hogy ha összejön, nagyobb eséllyel lesz belőle jó kapcsolat, mert nem történhet meg, hogy közben eszmélsz rá a másiknak egy rossz tulajdonságára, amit addig észre se vettél, nem zavart, mert az ismerkedési fázisban próbálta elrejteni előled?


2017. szept. 24. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából mindenki megmutatja a rossz oldalát is, már az elején. Csak annyira leszáll a lila köd, hogy a legtöbb legyint, azt gondolja, ezek nem is olyan nagy dolgok, vagy merészen azt hiszik, hogy miattuk megvaltozik.

Aztán közben ráeszmél, hogy nagyon is zavarja az a kis valami, aminek azelőtt nem tulajdonított jelentőségét.

Úgyhogy azt hiszem, ugyanannyi eselyetek van osszejonni és együtt maradni, mint akárki másnak.

2017. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem mindenki ugyanolyan mértékben mutatja meg.
2017. szept. 24. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi 10 évig barátságban voltunk, ezért ismertük egymást szépítések nélkül.

Aztán pár évig nem tudtunk kapcsolatot tartani egymással és miután újra találkozunk, szerelem lett belöle - ami a mai napig is tart.

A kapcsolatunk sokkal jobb az átlag párokénál, mert ismerjük egymást, a másik gondolkodásmódját, meg tudjuk, mennyire megbízható a másik - és ezért sokkal öszintébbek vagyunk mindenben.

2017. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz,hogy teljesen ismeretlenül állnak egymással szemben?Mondjuk megismerkednek egy társkeresőn, vagy bárhol, egyéb "elméleti" oldalon, levelezgetnek, beszélgetnek, megnyílnak egymás előtt egyre jobban, majd végre megbeszélnek egy személyes találkozót.


Persze,hogy működhet az ilyenfajta ismerkedés, legfeljebb egy kockázati tényező van: ha személyesen találkoztok esetleg más kép tárulhat elétek mint amilyennek a beszélgetések kapcsán elképzeltétek a másikat.Mert az természetes,hogy kialakítasz magadban egy képet a másikról. Persze, fotón láthatjátok egymást, de az messzemenőkig nem olyan mintha találkoztok.


Ha az első benyomás pozitív, akkor tökéletes kapcsolat alakulhat ki így is.


Ha mégsem működik a kémia eldönthetitek,hogy esetleg megmaradtok-e barátság szinten, vagy a bizalmas beszélgetéseket megőrizve elköszöntök egymástól.

2017. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megmutattam 2randim volt az àtlag pofàm mutattam olyan amilyen voltam 2randim nem lett eddig de még 60 évig nem adom fel
2017. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jo otlet. Lattam errol a temarol egy magyar pszichologusno eloadasat is. Mindenkinek vannak gyengei, amiket a parja elfogad, de gondolj bele mi lenne, ha a lany ezzel indit elso nap: nem tudok jol fozni, nehezen tartok rendet, szeretek koltekezni, sokszor napokif zsiros a hajam, elhanyagolom, stb. Nagy valoszinuseggel meghokol a srac egyszerre ennyi dologtol. Holott ezek nem nagy dolgok ha nem egyszerre kerulsz veluk szembe, sot idovel valtoznak is, alakulnak egyes vonasok. Szerintem abszolut elhibazott dontes ugy nekiindulni egy kapcsolatnak.
2017. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!