Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés

Most lesz jövő héten barátnőm 22. szülinapja és egy ilyen tortával szeretném meglepni: [link] persze a saját nevével.


Imádja a Harry Pottert, a kedvenc könyvje/filmje. Plusz ez volt anno az első film amit együtt néztünk.

Szerintetek jó vagy szülinapra inkább valami hagyományosabb kellene?


2017. szept. 24. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jópofa és személyes. A barátnőd nagy rajongó, illetve közösen, a kapcsolatotok szempontjából is van relevanciája ennek az ajándéknak. Szerintem biztosan örülni fog neki. Te készítenéd el vagy megrendelnéd?
2017. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó ötlet.
2017. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó ötlet az ilyen személyesebb dolog, mivel látszik, hogy nem csak úgy összedobtad (bár azt is értékelné, mivel a gesztus a lényeg).


Bár én, mint szintén HP könyvrajongó veterán nem igazán értem, mitől Harry Potter-es ez a torta. Ez lenne az a torta amit Hagrid adott neki az első részben, mikor először találkoznak? (A filmeket nem kedvelem, láttam őket, de el is felejtettem mindet, mert számomra nagyon leegyszerűsített volt mindegyik, személyes negatív kedvencem a villanypóznán felakadó Voldemort...)

2017. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!