Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keresgéljek ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keresgéljek ha szeretnék kifogni egy nőt aki tőlem jobb anyagi helyzetben van?

Figyelt kérdés

Van munkám, de szegény családból származom. Édesapám gyerekkoromban meghalt, édesanyám minimálbérből nevelt fel engem és testvéremet. 30 éves vagyok, a megtakarításomból tudnék venni egy autót, de lakásom 10 éven belül biztosan nem lesz.


Hol tudnék olyan nőt találni akinek ezek megvannak és egy férfi hiányzik csak az életéből és családra vágyik?


Nem eltartatni akarom magam. Szeretnék gyereket 40 éves korom előtt, de saját lakás nélkül egy nő sem áll velem szóba családalapítás céljából.


2017. szept. 24. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
öregasszonyok, pont neked valók, azoknak van vagyonuk!:D
2017. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
..elittars.hu?
2017. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
30 évesen se lakás se autó? Hát, elég kiábrándító azért. A nők sem szeretnek összeállni nincstelen pasival.
2017. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
qrva
2017. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem aki elérte azt, hogy saját háza és autója van (nyilván nem örökségből stb), az hasonló partnert szeretne. Ha saját lakás nélkül egy nő sem áll veled szóba és nem akar veled családot alapítani, akkor miből gondolod, hogy egy saját házzal, egzisztenciával rendelkező nő érdeklődne irántad? Nekem kicsit abszurd így a dolog.
2017. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért "nyilván nem örökségből"? Aki volt olyan rohadt szerencsés, hogy meghaljanak a szülei, annak el kell mindenkit tartania?
2017. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"30 évesen se lakás se autó? Hát, elég kiábrándító azért. A nők sem szeretnek összeállni nincstelen pasival."


Én nulla családi háttérrel mentem egyetemre, költöztem el otthonról, és tartom fent magamat. Átlagos fizetésből lehetetlen kispórolni 30 éves korra azokat amik egy középosztálybeli család gyerekének alap dolgok a szülők által.

2017. szept. 24. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg degradáló volt, abszolút nem így értettem. Csak nem akartam megint az "anyuci apuci megvette neki" példával jönni, az már olyan elcsépelt. De tényleg rossz példa volt az örökség.
2017. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gerbaud.
2017. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mondjuk diákmelóból kispóroltam annyi pénzt 3 év egyetem plusz fél év rendes meló alatt, hogy kocsit vegyek, de lehet csak szerencsés voltam.
2017. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!