Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hordja egy férfi jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hordja egy férfi jobb kezén az órát? Amúgy számít milyen órát hord?

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Soha nem néztem órát, de azért egy kínai 1000 forintos gáz. Ott a telefon. Minek óra 2017-ben?
2017. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én szoktam hordani, lányként. Márkàs, köves óra, olyan, mint egy ékszer. Suliban muszáj is. Nagyon kiáll a csont is ott, azt is eltakarja.

De írni, létezni, számomra képtelenség, ha a jobb kezemen van. Egyszer próbáltam, mert puska volt a balra ragasztva...

Nekem nem számít, hogy Rolex legyen, de az utánzatoktól falra tudok mászni, az mindenben gáz.

2017. aug. 30. 23:41
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert balkezes? Legalábbis én emiatt a jobb kezemen szoktam hordani.
2017. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Én is a jobbra tenném, ha hordanék, mivel jobbkezes vagyok.
2017. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj az olcsó órákkal?

Ebayen nagyon jól kinéző darabok vannak olcsón, jobbak mint valami sima, de márkás óra.

Gyökérség az óra alapján megítélni az embert.

2017. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
Az óra is olyan mint az autó:státusz. Egyébként meg szerintem a dizájnerkarórák is gázak, már amik ilyen csili-vili köves, meg fújt arany vackok..semmivel sem többek a kínaiaknál,csak annyival hogy rájuk van írva hogy "michael kors"..
2017. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy férfinek nem igazán van més ékszer ami illik hozzá. A nőknek ott a nyaklánc, fülbevalő, műköröm, műszempilla, smink........... millió dolog. Egy férfi, ha ki akarja emelni a státuszát, akkor van pl a karóra, drága márkás napszemüveg, drága telefon, drága kocsi. Én 21F vagyok, egy Casio Edifice karorám van, ami limitált szériás Redbull - Infiniti-s, és imádom. Simán illik laza hétköznapi, de elegéns alkalmakhoz is. Én jobb kezes vagyok, a bal csuklómon hordom. Én férfi szemmel azt mondom számít milyen. Vagy ne legyen, vagy valami komolyabb legyen. A gagyi műanyagoknak pl szerintem nem sok értelme, annál valóban jobb, ha telón mézzük az időt. Vagy valami antik darab bőrszíjjal, vagy valami modernebb fémpámtos, ami szerintem jól áll.

Itt egy kép az enyémről

[link]


De egyszer lehet egy ilyesmire is beruházok, ha valami baja lesz a jelenleginek.egyenlőre pár apróbb karcon kívül nincs baja.


[link]

2017. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Áh, gyönyörűségek [link]


[link]

2017. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem gagyi, csicsás órákra gondoltam. Azok valóban ugyan olyan undoritoak, mint strasszos olcsó kínai. Nem igazán van funkciójuk. Ott a telefonon, számítógépen az idő. Ok, lehet férfiaknál ékszer, de akkor letisztult, elegáns darab legyen.
2017. aug. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
#8:ezek pont rondak, hivalkdoak. Az első meg so so, de a második közönséges.
2017. aug. 31. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!