Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keresgéljek ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keresgéljek ha szeretnék kifogni egy nőt aki tőlem jobb anyagi helyzetben van?

Figyelt kérdés

Van munkám, de szegény családból származom. Édesapám gyerekkoromban meghalt, édesanyám minimálbérből nevelt fel engem és testvéremet. 30 éves vagyok, a megtakarításomból tudnék venni egy autót, de lakásom 10 éven belül biztosan nem lesz.


Hol tudnék olyan nőt találni akinek ezek megvannak és egy férfi hiányzik csak az életéből és családra vágyik?


Nem eltartatni akarom magam. Szeretnék gyereket 40 éves korom előtt, de saját lakás nélkül egy nő sem áll velem szóba családalapítás céljából.


2017. szept. 24. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenhol keresgélj. Nem troll vagyok, komolyan mondom.
2017. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vagy az is megoldás lenne, ha elvennél feleségül egy hasonlóan szegény nőt és kimennétek külföldre, nem?

Aki nem örökölt lakást a mai Mo.-n annak kb. sosem lesz a rossz bérek/árak arány miatt. Külföldön meg nem feltétel, hogy jól tudj élni a saját lakás, a legtöbb angolnak, németnek, svájcinak nincsen mégis rohadt jól élnek. Itt Keleten meg nem ez van.

2017. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!