Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha egy nő nem akar szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha egy nő nem akar szép lenni?

Figyelt kérdés

Azaz nem csinál semmit, amivel kitűnhetne a tömegből. Nincs sem Facebook sem Insta profilja, sehol nem oszt meg magáról fotókat.

Nem hord magassarkút, nem öltözik feltűnően, sőt, inkább nagyon egyszerűen (farmer, egyszínű póló, tornacipő, nyáron szoknya vagy egyberuha), a haja többnyire kibontva vagy kontyban. Nem hord ékszereket, ill alig sminkel.

Nem hord kontaktlencsét, csak szemüveget, ill a körmét, haját se festi soha.

Nincs elhízva, normál, vékony testalkata van.

Viszont szórakozni se jár, nem iszik, nem bulizik, nem igyekszik a középpontba kerülni.


24 éves


2017. szept. 29. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem irtal, ami kizarna, hogy az illeto szep legyen igy is. De meg ha egy full eszrevehetetlen, szurke egerrol is van szo, vannak ennel joval furabb dolgok is. Ha neki igy jo, es nem hisztizik allandoan azon, hogy ot senki nem veszi eszre, akkor nincs ezzel semmi baj.
2017. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ezeknek mi köze ahhoz, hogy szép-e az illető?

Ugyanilyen vagyok, csak nekem van face és insta profilom (magamról 1-1 db fotó van mindegyiken, hogy megtaláljanak az ismerősök, szóval nem önmagam mutogatására használom)

Ettől még mondták már rám, hogy szép vagyok, a párom is odáig van értem.

Szerintem te kevered a fogalmakat :D

2017. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy a leírásban szereplő csaj szép.:)

Ráadásul totál szimpi leírásra nekem.

2017. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés tuti, hogy egó növelés és önvisszaigzolás kérés! Semmi több!


Kicsilány, 1. a szépség belülről jön (külső kisugárzás) 2. nem a külcsíntől leszel szép!

2017. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura, persze mind mások vagyunk, de én attól vagyok rosszul, ha random befütyülnek az utcán, boldog-boldogtalan bepróbálkozik, stb... szóval én sem akarok szép lenni, nem akarok tetszeni a környezetemben lévő pasiknak, ennek megfelelően öltözöm (pl. nyáron is hosszúnaci, inkább megsülök, de legalább kicsivel kevesebben bámulnak, meg ilyenek). Vannak ilyen emberek, talán mi vagyunk az introvertáltak, nem tudom... mindenesetre tény, hogy ha emberek közé megyek, mindent megteszek érte, hogy a pasik ne lássanak szépnek.
2017. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
sztem taliznunk kéne :D
2017. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Wow.

Megtudtam, hogy mivel van egy privát fb fiókom ès egy insta, ahova a hobbfotóimat töltöm+ festem a hajam, mert úgy 10 ève őszülök, szèp vagyok B)


Megèrte felkelni! ;)

28n


( kèrdező, 24 èvesen hogy lehet ilyen butácska kèrdèst feltenni? )

2017. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az embereknek minden fura, ami nem tömeges tevékenység.

A fura relatív, és egyébként teljesen érthető hogy miért ilyen ez a nő.

2017. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ilyen nőt úgy kell keresni, mint tűt a szénakazalban.
2017. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szexi és nagyon kapós. De azért bánom, hogy a lábkörmei nyáron nincsenek tűzpirosra festve. :(
2017. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!