Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha egy nő nem akar szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha egy nő nem akar szép lenni?

Figyelt kérdés

Azaz nem csinál semmit, amivel kitűnhetne a tömegből. Nincs sem Facebook sem Insta profilja, sehol nem oszt meg magáról fotókat.

Nem hord magassarkút, nem öltözik feltűnően, sőt, inkább nagyon egyszerűen (farmer, egyszínű póló, tornacipő, nyáron szoknya vagy egyberuha), a haja többnyire kibontva vagy kontyban. Nem hord ékszereket, ill alig sminkel.

Nem hord kontaktlencsét, csak szemüveget, ill a körmét, haját se festi soha.

Nincs elhízva, normál, vékony testalkata van.

Viszont szórakozni se jár, nem iszik, nem bulizik, nem igyekszik a középpontba kerülni.


24 éves


2017. szept. 29. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Attól miért lenne szebb, ha beállna a sorba, mint birka? Pont elveszne
2017. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egy nő, nem a kiló vakolattól, menő cuccoktól szép.

Az inkább ront rajta.

2017. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Nincs sem facebook sem insta profilja"

Örüljön neki, több kárt okoz mint hasznot.

Amúgy a nők többsége ilyen, nincs ebben semmi fura. Sőt az ilyenek a legkelendőbbek.

2017. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Noblesse Oblige ***** válasza:

A kérdésed nem helytálló. Korrektebb: Fura, ha egy nő nem akar kitűnni?


Mivel a szépség egy adottság. Azzal vagy születsz, esetleg még a belső is hozzá adódik vagy nincs meg.


A többi extra ami leírtál, az már csak a szépség kiemelése vagy kirakatba tétele.


Nekem pl ez nem fura. Sok tételt kipipálhatok a fenti listádból, de ettől nem vagyok jobb vagy rosszabb ember. De bizonyosabb szebb vagy rondább sem.

2017. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%

A Facebook és az Instagram hiányából arra következtetek, hogy nagyon régimódi felfogású, nincs érdeklődése a világ felé, esetleg nincs hobbija sem.

Mindenhol jelen lehetsz akármilyen fake profillal. Nem a képeiden van a hangsúly, hanem azon, amit a social mediaval elérhetsz. Webshopok akciói, események, csoportok, közösségek, hasonló érdeklődésű emberek...stb.

Aki ezekből kivonja magát, az előbb utóbb olyanná válik, mint a most 70-80 év közötti öregek, akiknek már fogalmuk sincs a mai világról. A TV-ből csak a szar ömlik. A net személyre szabott, még a hirdetések is.

24 évesen ilyen kérdést kiírni pedig elég sötét dolog. 14 évesen még érthető lenne...

2017. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nekem elég unalmasnak tűnik.
2017. szept. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15/16 Nagyon agy mosott, sötét vagy.

Attól, hogy valaki nem a fészen, instán él, attól még normális, kiegyensúlyozott ember.

Sok pasi, pont az olyan nőket keresi, mint a kérdező. Nem egy mű nőt akarnak. Olyat mint ő, nem festék mögé bújót, pózolót, az ép legújabb divatban. Ő, önmagát adja, a saját nőies szépségét. Ismeretlenül is azt mondom, sokkal kiegyensúlyozottabb a lelkivilága, érzései, mint a sok pózolónak a neten.

2017. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17


Bocsánat előre is, hogy közbeszólok. Igazad van, lehet attól normális értékrendű ember, hogy nincs se fb-ja, se instája.

Azonban ennyi évesen, ebben a világban az jön le elsőre, hogy akkor nagyon zárkózott, elvan a kis szürke világában és nem hajlandó nyitni a változás felé. (Hérakleitosz azt mondta, hogy Egyetlen állandó a változás maga.)

Ezzel nincs is gond, addig, amíg nem kezd el panaszkodni, hogy miért nem fogadnak el így, mi a baj velem, és a hasonló szövegek.

Az embernek mindig meg kell tanulnia önmagából kihozni a legjobban az adott körülmények közül és felhasználva azokat a lehetőségeket, amik számára adottak.

A fb-ot lehet saját maga hasznára is fordítani. Pl. nagyon sok olyan pszichológiai, önfejlesztő, önismereti, természetgyógyászos, gyógynövényes oldal van, amit tud hasznosítani, és tudja magát ezek segítségével fejleszteni.

Nem attól lesz valaki menő, hogy nincs fb-ja vagy instája (én mondjuk, nem értem, hogy az instának mi értelme, de az nem tartozik ide), hanem ezzel pont az ellenkezőjét éri el.


Nem azon kell persze élni az életet, ezt aláírom, de ez is lehetőség arra, hogy az ember önmagát fejlessze és nyisson a világ felé, kapcsolatokat, barátokat szerezzen.

2017. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok XD Csak nem szemüveges:)
2017. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#17 Igazad van:) Én is fenn vagyok rajtuk, de nekem elég heti tíz perc. Vásárolok is a neten. Példul, sulihoz kell is, sok mindent ott osztanak meg.

Ettől függetlenül, ismerek jó pár fiatalt akiket nem érdekel. Inkább mennek bringatúrára, nagy csoportokban bográcsos, beszélgetős horgászatokra, meg ezer más dolog van, ami társasági, kapcsolatépítő és nem kell hozzá a net. Azt nem hiszem el, hogy akik nem ott él, az már nem is ember:)) Nem is lehetnek normális emberi kapcsolatai.

2017. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!