Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy 40 éves, okos, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 40 éves, okos, jól kinéző férfinak soha nem volt tartós párkapcsolata, csak pár hetes viszonyai, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kérdező szét leszel savazva, minden leszel de normális férfi -nem!
2016. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

1. nem élt olyan társasági életet ahol könnyen ismerkedett volna.

2. 18 éves kora óta, csak olyan lányokkal/nőkkel találkozott akik ugyan ezeket a kérdést tették fel.

3. eddig csak olyanokkal találkozott akiknek, csak talonba kellet.


amúgy, ezer egy oka lehet.

2016. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Gyerekkori trauma.
2016. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet, de jó eséllyel lelki gond.
2016. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Valami ami gyerek- vagy kamasz korában történt vele. Nem csak egy konkrét eset, lehet hogy egész időszakában. Én ismerek olyan 30-as férfit aki nagyon jóképű, normális, tökös, rendes, jó dumás ember, de mégsincs soha tartós kapcsolata, pedig állítólag nagyon szeretne családot és egyszer majd jó apa lenni.


De kamasz korában (14-20 évesen) annyi csalódás, bántás érte, hogy nem tud hinni abban, hogy őt egy nő tényleg őszintén szeretheti. Ezért úgy van vele, hogy akkor legalább egy kis dugást kihoz a dologból, mielőtt a nő úgy is elhagyja. Soha nem volt még viszonzott szerelmi kapcsolata és úgy érzi nem is lesz, a leghosszabb idő amíg együtt volt nővel az néhány hónap volt.

2016. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Én randiztam ilyen férfival. Mindenkiből gyorsan kiábrándult, ezért volt egyedül. Vicces, mert felhozta, hogy többéves szexkapcsolata az bezzeg volt, és szerinte ez is érték.


Nagyon rossz érzés volt, mert habár érdeklődött irántam, úgy éreztem túl sokat vár tőlem és nem tudok neki megfelelni, mert csak az elképzelt énem kedveli.

2016. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nem akar.


fél, hogy kihasználják vagy nem tud érdeklődni. az is lehet, hogy volt egy nagy szerelme, és évtizedek óta azt mantrázza, hogy senki nem érhet fel hozzá.


ha nem tesz erőfeszítést érted, akkor neked se érdemes.

2016. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha belefutott volna egy korrekt nőbe, más lenne a helyzet.
2016. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert lelkileg nem stimmel valami vele, ezt innen nem fogjuk tudni megmondani. Lehet hogy fél a kötöttségtől, kapcsolattól, lehet régi trauma, éretlenség, bármi.
2016. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Egy utolsó ku.rvapecér.

Mindig más kell neki, esze ágában sincs megállapodni, mindenkit megcsal, lelkileg tönkreteszi.

Tudja hogy helyes, és ki is használja.


Semmit nem ér, csak egy csinos csomagolás egy kupac xaron.

2016. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!