Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
20 éves 193 cm magas fiú vagyok.barátnőm soha nem volt még de barátaim se soha.próbálkozok mindig de soha semmi nem lesz belőle mert mindig ugy végződik mind hogy hirtelen eltűnik mindenki és kész.sajnos ez nálam igy van hogy ha elkezdek valakivel beszélni akkor egy pillanat múlva eltünik és többet nem hallani semmit.nem értem mi van pedig figyelek magamra de semmi.valahogy mindenki elhagy engem.

2017. szept. 30. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy? Bővebben? Sejtesz valamit hogy mitől?
2017. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont amiatt, hogy kelleni akarsz valakinek, meg akarsz felelni valakinek.
2017. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen témákat szoktál elővenni, ha beszédbe elegyedsz valakivel?
2017. okt. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de konkrétabban fejtsd ki...ki, miért, milyen szituban " tűnik el"...így nehéz. Hogyan kommunikálsz, milyen igényeid vannak, stb...
2017. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert akkora elmebéli hiányosságaud vannak, ami miatt így folytatsz egy kérdést, "20 éves 193 cm magas fiú vagyok". Na vajon miért? XD Húgyagy kapitány.
2017. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Végigolvastam kérdésed, többet nevessek.., és hát..... te teljesen vak vagy. Semmit sem csinálsz.
2017. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!