Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit jelent, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit jelent, ha rendszeresen megsimogattok egy nőt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nem olyan régóta ismeritek egymást. Beszélgetés közben folyton simogatjátok a kezét, karját, hátát stb.. A beszéd témája nem szomorú, hogy vigasztalni kellene a nőt. Szerintetek lehet arról szó, hogy csak barátilag közeledik a férfi?

2017. okt. 1. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szimplán baráti közeledés. Nyilván azért csinálja, mert nem bírja megállni, hogy a lányt ne érintse meg. A fizikai vonzalom egyértelmű jele.
2017. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baráti közeledés.
2017. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Kívánom a nőt és közelednék hozzá azt jelenti.
2017. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam előfordul, hogy pl. hülyeségből átkarolok valakit, de akkor ez nyilván esetleges dolog, és nem csinálom minden alkalommal. Ha egy nőt rendszeresen megérintek, megsimogatok, akkor az nálam azt jelenti, hogy minimum tetszik, de ha már jobban ismerem őt, akkor azt is jelenti, hogy nagyon jó érzés megsimogatni őt, mert többet érzek iránta barátságnál. Tehát ha valaki nagyon simogat téged, akkor 99%, hogy nem barátkozik. Más kérdés, hogy te mit szeretnél, de a kérdésed alapján úgy tűnik, hogy a közeledése téged sem zavar, máskülönben már régen elzavartad volna a csávót a francba. :)
2017. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Nem, nem zavar, sőt. ;) Csak azért kérdeztem, mert alapból nagyon kedves férfi, ezért értelmezem félre a jeleket. :)

2017. okt. 1. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az a lerohanós típus, inkább lassabban haladok, és szeretem érzékeltetni a nővel, hogy az egész lénye érdekel, hogy jó vele lenni, csak éppen nehezen tudom kimutatni az érzéseimet, vagy beszélni róluk (sajnos családi örökség). Ezért szoktam a simogatáshoz folyamodni - már amikor úgy érzem, hogy ennek van létjogosultsága -, plusz puhatolózni is tudok. Mondjuk én nem simogatok senkit pl. negyed órán keresztül, ha addig beszélgetünk, de azért idővel igyekszem a lehető leghosszabb testi kontaktus lehetőségét megteremteni. Pillanatnyilag én is ilyen helyzetben vagyok, szeretek megérinteni, cirógatni egy lányt, mert totál belezúgtam, csak nem tudom, hogyan mondjam el neki, de pl. percekig engedni simogatni a kezét, és ez nekem is gyomorbizsergetően csodálatos érzés, vagy az is, amikor megcirógathatom az arcát. És csak azt remélem, hogy ezt ő is közeledésként értelmezi. :) A 4-es voltam.
2017. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hosszú kommentet! Hajrá azzal a lánnyal! :)
2017. okt. 1. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Tapizós kis nyálgép.
2017. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Joó kutyuli.
2017. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Számomra azt jelentené hogy vonzódom hozzá, szívesen érintem meg, esetleg szeretnék többet is tőle mint barátság. Nekem is volt ilyen, de abból egyelőre nem lett semmi. 37F
2017. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!