Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatok ugyanis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok ugyanis elveszítettem egy fogadást ami arról szólt hogy ha veszítek akkor egy kigyúrt pasi barátnőjét az utcán meg kell csókolnom?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Remélem kórházba jutsz, talán akkor rájössz, hogy szexuális zaklatással milyen jó szórakozni :)
2017. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen nem csinálod meg. Ez egy ostoba, gyerekes fogadás, nekem egyértelmű lenne, hogy nem tartanám be. Nem is értem, hogy miért kérdés ez. Mi lesz, ha nem tartod be? Presztízst veszítesz az infantilis barátaidnál?
2017. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Mire számíthatsz? Részemről egy jelölésre a Darwin-díjasok sorába.
2017. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát vagy segget csinálsz a szádból, vagy összevernek. Két opció.

Legközelebb megtanulod, hogy nem kötsz fogadásokat ilyen hülye feltételekkel, főleg ha nem vagy elég okos hozzá, hogy belásd, mennyi esélyed van a nyerésre.

2017. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Szuper. Sok szexista brom.


Nos, ha engem random lesmárolnál a következő mozdulatommal eltörném az orrodat.


A párom a légynek sem árt, nem nyúlna hozzád, de én biztosan.

2017. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Élsz még? :D
2018. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
R.I.P
2018. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!