Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti próbálkoznátok több hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbálkoznátok több hülyeség után?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel ismerkedtem, több elég nagy butaságot csináltam, már ott tart a dolog, hogy többet nem akar velem beszélni. Mind2 irányból voltak hülyeségek, nem feltétlen tudatosan mind.


Vajon van értelme kitartani, próbálkozni, ha kijelentette, hogy többet nem akar velem találkozni?


A részletek most nem fontosak, inkább általánosságban érdekel, ha ez a helyzet áll fent, megéri e bizonyítani, hogy mennyire fontos a másik, mennyire vágyunk rá, vagy túl kell tenni magunkat?

Én nagyon vágyom rá, nem tudom miért, de ez van.



2017. okt. 4. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
bizonyíts igen
2017. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
csak zaklatni sem akarom, vagy értetlenkedni
2017. okt. 4. 09:20
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Bizonyítsd be neki, hogy szereted. Keresd őt, ne csak várakozz. A hülyeségeket meg tegyétek félre.
2017. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

túl nagy hülyeségeket csináltam és elég mély sebeket ejtettem rajta, picit hagyom nyugodni a dolgokat és utána cselekszem

még végig kell gondolnom mit tegyek, de jobb lenne ha elmúlna ez az érzés

2017. okt. 4. 09:50
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem mindegy, miről van szó, igenis fontosak a részletek. Mindenesetre így első leírás alapján eszembe se jutna próbálkozni ott, ahol már az elején ennyire el lett cseszve a dolog.
2017. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5:

jogos, köszi


lehet nekem sem kellene, csak sajnos nem megy ilyen egyszerűen

2017. okt. 4. 10:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azért ennél lehetnél konkrétabb. Akkor esetleg jobban tudunk segíteni. 'csináltam pár hülyeséget' alá tartozik az is, ha véletlenül leborítottad egy pohár benzinnel, meg az is, hogy felakasztottad a kutyáját. Itt látjuk, hogy melyik után érdemes még próbálkozni. Példákkal nyilván túloztam. Mondj pár konkrétumot, meg esetleg hogy mennyi idősek vagytok.
2017. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nézd, nálam ha valaki odáig jut, hogy nem akarok vele többet beszélni (és ahhoz bőven kell nálam alap), akkor többet az életben nem leszek rá kíváncsi, akármit is csinál. Pont ezért konkrétumok nélkül nem tudunk segíteni, nem lehet ennyiből eldönteni, ő reagálja-e túl és menthető a helyzet avagy sem.

Az meg, hogy vágysz rá.. na bumm. Ezen nem nehéz túllépni, ilyen helyezetben szvsz érdemesebb.

2017. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

az első hülyeségem az alakja miatt volt, mert teltebb alak, de számomra az a vonzó, viszont erre ugye nagyon érzékeny, ezt nem részletezném, de elhihetitek elég mélyen megsértettem akaratom ellenére


nagyon bántott a dolog és azt éreztem velem nem őszinte, tudni akartam, hogy valójában hogyan érez, nagyon mart a bűntudat, nem tudtam mit tegyek, tehetetlennek éreztem magamat és igen egy hülye már-már tini faxságot csináltam, kamu profilos hülyeség, hogy kiderítsem valójában milyen mély a sebe

akiktől tanácsot kértem szerintük a lány fújta fel a dolgot és nincs elég kitartása meg pár dolgot mondtak és ezt próbáltam elmondani a kamu profilról, hogy mások hogyan látták ezt


a végén bevallottam neki mindent A-tól Z-ig

mikor mit éreztem, gondoltam

hogyan érzek

azóta sajnos rájöttem lehet szerelmes vagyok, mondjuk így értem a sorozatos hülyeségeimet amit nem értettem, hogy én miért teszek ilyeneket amiket tettem (még ezen felül is)


szóval lelkileg elég mély sebeket ejtettem rajta, a szerelem miatt jó eséllyel önző indokokból, mert nem akartam veszni hagyni, nem akarom feladni

viszont ha folytatom, talán csak továbbra is önző érdekek hajtanak, hogy vele legyek

nem lehetek szerelmes, én nem! nem szabad és erre mégis lehet az vagyok


ő 20 én 24

nem értem, hogy a francba lehettem szerelmes, még mindig nagyon remélem csak idealizálom és ez nem szerelem, én nem lehetek szerelmes!!!

2017. okt. 4. 10:47
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha valami nem megy magától akkor nem szabad erőltetni. Főleg ha az elején okoztál sebeket azok ha be is gyógyulnak a hegek mindig ott maradnak. Meg fogja mérgezni a jövőt.
2017. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!