Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtam, ez vajon létező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtam, ez vajon létező jelenség, vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha van egy pár, aminek az egyik tagja elkezd féltékenykedni egy harmadik személy miatt, akkor a féltékenykedésével kvázi felértékeli a partnere szemében ezt a személyt. Könnyebben fog a partnerének tényleg bejönni, annak ellenére hogy van szerelme, aki ráadásul a párja.


És ellenben, ha van egy harmadik személy, aki akár tényleg be is jön a pár egyik tagjának, akkor ha a harmadik személy nem lesz féltékeny, sőt, úgy kezeli mint aki kicsit sem mérhető hozzá, ezért halál nyugodt, akkor ezzel a magatartással gyakorlatilag leértékeli ezt a személyt a partnere szemében, és ha be is jött neki eleinte, utána már kevésbé vagy egyáltalán nem.


Szerintetek ez így van, vagy igazából a féltékenykedés, illetve a féltékennyé nem válás nem hat arra, hogy egy harmadik személy mennyire jön be az ember párjának?


Azért írtam fentebb, hogy a féltékenységével felértékeli az embert, mert logikusan arra lesz az ember féltékeny, aki szép, helyes, okos, cuki, mittomén. Aki vonzó, aki kelendő, arra. Szóval a féltékenységével ilyen tulajdonságokkal ruházza fel a partnere szemében.

És a leértékelést pedig azért írtam, mert ha az ember úgy kezeli a harmadik személyt, mint aki nem nagy szám, önmagához mérve pedig még inkább kevésbé vonzó, és hülye megfogalmazás, de kevésbé értékes ember, akkor ez a látásmód a partnerére is hat, és nem látja majd kiemelkedőnek ő sem.


2017. aug. 1. 12:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj ne, a második bekezdésben nem ha a harmadik személy nem lesz féltékeny, hanem ha a partnere nem lesz féltékeny...! :D
2017. aug. 1. 12:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen részben ígt van de ez kèt ero osszecsapása egyreszrol a feltekeny páré illetve a 3.szenêly a pàr tartása ugyannyira fontos szerintem
2017. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a párom nélkülem is el tudja dönteni, hogy valaki tetszik-e neki vagy sem. Fordítva ugyanígy.
2017. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki kell a partnerednek,akkor bizony félremegy akkor is,ha fogod a kezét.Ha meg nem,beszélgethettek róla napestig,akkor sem csal meg.Persze a féltékenykedés nem jó,mert azzal ellököd és elüldözöd a másikat.
2017. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!