Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolat ezen fázisában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat ezen fázisában nőként hülyeség volt ekkora ajándékot venni neki?

Figyelt kérdés
Hónapok óta találkozgatok egy pasival, de nem vagyunk együtt.Ő eleinte komoly szándékkal közeledett felém, de én akkor jöttem ki az előző kapcsolatomból, és korainak éreztem hirtelen átugrani egy másikba, minden összhang és vonzalom ellenére azt mondtam neki, egyelőre csak minden kötöttség, elvárás nélkül találkozgassunk egymással, ha így neki is megfelel. Sajnos még az is kicsúszott a számon, hogy engem még az sem zavarna, ha esetleg ismerkedne mellettem, mert nem akarom, hogy rám várjon, és emiatt esetleg lemaradjon egy olyan kapcsolat lehetőségéről, amiben boldog lehetett volna. Aztán ahogy teltek a hetek, hónapok, beleszerettem, és jeleztem neki, hogy megbántam, amit mondtam, kezdenek megváltozni az érzéseim, és hogy beszélhetnénk-e erről?Mire azt a reakciót kaptam, hogy még ne, ő még fél ettől.Közben más forrásból megtudtam, hogy nagy csalódáson van túl, megcsalták,becsapták, és talán emiatt ijedt meg, amikor a kapcsolat tényleges lehetősége felmerült.Lényeg, hogy keres, találkozgatunk, úgy érzem, vannak felém érzései, de gyakorlatilag nem vagyunk egy pár.Szeptember végén lesz a szülinapja, és hosszas gondolkodás után vettem neki egy egy éjszakára szóló ajándék wellness kupont, két fő részére. Ő nagyon sok helyre elvitt, meghívott(kivitt küldföldre vidámparkba, Balcsira, wellnessezni, miden héten mozi, kaja, stb.) és tulajdonképpen ez az ajándék részemről most az érzéseim, szándékaim kimutatása lenne elsősorban, plusz némiképp viszonzása az ő meghívásainak, de ez mellékesebb.Eddig akiknek beszéltem erről, mind nagyon jó ötletnek tartották, tegnap kaptam egy olyan véleményt, hogy ez nagyon nagy túlzás, és ezzel irányító, férfi szerepbe kerülök egy nagyon kezdetleges kapcsolatban, ami nem fog nekünk jót tenni. Szerintetek? 25/n
2017. szept. 19. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Akarhany wellnessre befizethetned magatokat, nem az fogja elrontani meg jobban ezt az alapbol elb-aszott helyzetet mar.
2017. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ajándék. Csak mert te hívod meg valahova, nem leszel "férfi szerepben". Mindkét fél kezdeményezhet.
2017. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy aztán az egy éjszakás wellnessből az legyen, hogy a kapcsolat is végül csupán egyéjszakás lesz...
2017. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem gond, főleg, hogy már ennyi helyre elvitt...de szexeljetek is már, a fene egye meg! ;-))
2017. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Itt minden szerencsétlen pasas arra panaszkodik, hogy a nők barátzónájába tud csak bekerülni.

Te szerintem pont oda navigáltad magad ennél a pasasnál. Valaminek történnie kell vagy örökre haverok maradtok, vagyis addig míg ő be nem csajozik.

Ebből a szempontból ez a welness jegy nem számít semmit.

2017. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már lefeküdtünk egymással többször, nem ez lenne a nagy alkalom:D Lényegében tulajdonképpen barátság extrákkal állapot alakult ki, amiből szeretnék kitörni...
2017. szept. 19. 09:23
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne hallgass az idiótákra, akik befolyásolni próbálnak...
2017. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bradley Barnes, mire gondolsz pontosan?:)
2017. szept. 19. 09:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben nem tulzas, hiszen o is sok helyre elhivott.
2017. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Arra az idiótára gondoltam, aki szerint a férfi irányítószerepébe kerülsz emiatt.
2017. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!