Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy előítéle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy előítéletesek olyan emberekkel szemben, akinek nem volt szerencséje párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Én, ha találnék egy olyan lányt aki szűz kb. 23 évesen, tökre nem foglalkoznék a múltjával, mert ha vonzónak tartom és jól elvagyunk akkor nem halál mindegy, hogy hánnyal feküdt le előttem? Amikor valaki azt mondja, hogy nem kezdene szűz csajjal/pasival én mindig nagyot nézek és hülyének nézem azokat, mert nem látom a problémát.

Olyanok osszák az észt akik nagyra verik a mellüket, azért, mert elfogyasztottak egy pár pasit vagy csajt és azt hiszik, hogy mindent tudnak, pedig az ilyenek inkább intelligencia, emberségesség és empátia hiányban szenvednek. Nem is beszélve arról, hogy minden ember más, nincs mindig ugyanaz a recept és ha nem emberektől elzárt helyen, szülők nélkül nől fel, akkor tisztába van olyan dolgokkal, hogy hogyan működik egy párkapcsolat.

Nem értem mire fel vannak ezek az ítélkezések.


2017. okt. 5. 13:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
15%

A férfiak szemében a tapasztalatlanság (értsd: érintetlenség, minél kevesebb partner volt a múljtában) előny ha a nőket nézzük.


A nők szemében a totál tapasztalatlan férfi (vagy akinek mondjuk 10 év alatt volt két nője, meg ilyenek) hátrány.


A férfi minél több nőt akar megszúrni a bökőjével, a nő pedig jobban vigyáz a lyukára és jobban megnézni, hogy azt milyen férfi szúrja meg.


Ez nem ítélkezés. A KÉT NEM NEM EGYFORMA. Ezt még az ősember is tudta, nem értem ez miért lett ennyire elfelejtve manapság itt a nyugaton.

2017. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Ösztönösen és mert bugyuták. Magasról szarni kell rá ki mit gondol.
2017. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
#1 Nem lehetne hanyagolni az ilyen evolúciós belemagyarázásokat? Ember nem annyira ösztönlény, mint az állatok.
2017. okt. 5. 13:56
 4/41 anonim ***** válasza:
73%

A tapasztalat hianya a problema. Ahhoz hogy az ember felnoljon egy parkapcsolathoz tenylegesen, at kell esnie olyan dolgokon, amik csak kapcsolatban jonnek elo. Ezekbol tanulva leszunk erettek tenylegesen megallapodni.


Sokkal magabiztosabban lehet tervezni egy olyan emberrel, akinek mar voltak kapcsolatai. Atesett azokon a vitakon, amin at kell. Tudja ezeket kezelni es felismeri a korabbi tapasztalatai alapjan, hogy mely problemakat hogyan lehet megoldani.


A szuzesseg pedig huszonX eves embereknel azt jelenti szamomra, hogy meg nem volt komoly kapcsolatuk.

A szuzesseg masik hatranya az lenne, hogy 27 evesen mar nem vagyom arra, hogy negyed-fel evet kelljen varni a szexre.

1-1.5 honappal nincs semmi baj, de ennel tobbet nem varnek mar.

2017. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

#4 Élettapasztalatról nem hallottál még és arról, hogy vannak emberek akik tök egyedül fejlődnek? Rohadt nagy baromság az, hogy ezeken átkell esni. Miért is kéne? Az a normális aki nem robot módjára követi a megszokott társadalomtól elvárt sémákat, hanem azt csinálja ami jól esik neki. Amit te leírsz az, párkapcsolatfüggőség egy normális embernek nem kell átesnie párkapcsolatokon, hogy felnőjön. Annyi olyan ember van, akinek hiába voltak már párkapcsolatai, de mindig gyerekesen viselkedik, a párkapcsoalataiban is nagyon önző. Ezt rávetíteni olyan emberre akinek nem volt még szerencséje, egy undorító előítélet.

Általánosítás az, hogy hónapokat kell rávárni, ha valakit igazán szeretünk nem kötjük időhöz azt, hogy most mikor fekszünk le először, hanem azt is amikor nekünk jól esik.

2017. okt. 5. 14:08
 6/41 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező,tanuld meg,hogy a magyarnál előítéletesebbet és intoleránsabbat a Földön elég nehéz találni. Talán a lengyelek meg az amerikaiak megelőznek,de teljesen ebben se vagyok biztos-beszéltem mindkét náció tagjával,abból szűrtem le kb.,hogy ilyen a többség-
2017. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%

Ismet egy nagyszeru ember, aki nem elt meg parkapcsolatban, de jobban tudja a dolgokat.


Az elettapasztalatot kidobhatod a kukaba, mert szart sem er a parkapcsolatban. Teljesen mas problemak jonnek fel. Teljesen mas erzelmek. Ezekrol fingod se lehet, ha nem eled at oket.


Tudod elmeletben lehet beszelni a szexrol is, hogy mikent a jo. Altalanos igazsagok vannak ra, de amikor ott van elotted a no, akkor ezek is mennek a levesbe, mert minden no mas es mas. Maskepp kell veluk banni, maskepp elvezik a szexet.

2017. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
75%
5# Mondod ezt mindenfele tapasztalat nelkul. Bocs, de baromira hiteltelen vagy es irrelevans a velemenyed a temaban. Volt mar kapcsolatom tapasztalatlan (nem feltetlen szexualis teren, hanem komoly kapcsolatban) sracokkal, es most egy olyannal akinek mar voltak elottem is komoly es komolytalan kapcsolatai is. Elarulom, eg es fold. Ezen kivul az elso kapcsolatomban en sem voltam erett, kapcsolat teren NEM fejlodsz egyedul, mert tok mas helyzet. Ez olyan, mintha orvosnak akarnal jelentkezni aztan pampognal, hogy nem vesznek fel, mikozben van mar egy 5 eves pszichologus multod.
2017. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
46%
én azért vagyok előítéletes egy 22-23+ emberrel akinek még SEMMI tapasztalata nincs, mert ez egy nem nehéz dolog, de ők atomfizikának tartják. Inkább sírnak otthon a sarokban, minthogy csinálnának valamit, hogy változzon a helyzet.
2017. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
#7 És te mindent tudsz a párkapcsolatokról? A te fajtádat bírom akik azt hiszik, hogy átéltek ezt-azt és, ha valaki nem élte át akkor elkezdenek a másikkal flegmázni és fölényeskedni. Gondolom tini korodban volt az első párkapcsolatod. Tudod a tinikor és a felnőttkor teljesen más, tiniként az ember még nem élt át annyi mindent, mint egy felnőtt és éretlenebb is. Ha egy felnőtt ember kimarad ebből, neki nem kell mindent átélnie azt amit a tinik éltek át, mert teljesen más életszakaszba vannak. Most azt hiszed, hogy akinek nem jött össze 25 éves koráig párkapcsolat az úgy viselkedik, mint egy 13 éves ami egy nagy baromság. Annyi mindennel lehet fejlődni, mint olvasással, műveltséggel, barátok mellett és a párkapcsolat csak az egyik ilyen. Csak tudod van különbség egy jó és egy rossz párkapcsolat között. Tudod vannak olyan emberek, akik normálisan gondolkoznak és nem mennek bele mindenféle kapcsolatba, hanem inkább keresik azt a személyt, akivel megvan, mint a testi mind a lelki vonzalom, csak nem mindenki találja meg olyan könnyen, mert nem könnyű megtalálni. Sokatokban annyi emberség és empátia sincs, hogy ezeket megértsétek inkább a másikat kell hibáztatni véletlenül se tudtok belegondolni, hogy mit élt át a másik.
2017. okt. 5. 14:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!