Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szeretlek", állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretlek", állandóan?

Figyelt kérdés

Minden egyes beszélgetés így záródik. Kinél van ez még így, és mit szólsz hozzá?

F


2017. okt. 6. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
túl sokszor nem kell mondani, csak mikor szamít.
2017. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Én szóhoz sem jutok!
2017. okt. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Messengeren mi régebben rengeteget írtuk, jó éjt, szeretlek, szép álmokat.

Nem ment az agyamra vele, meg én se az ő agyára, szerintem egyáltalán nem gáz. Még mindig nem élünk együtt, így amikor együtt alszunk hétvégente, akkor alvás előtt szoktam neki mondani, de már messengeren nem irkáljuk.

Az állandóan meg majd változik, igen lehet ilyen időszakotok, nem gáz

F

2017. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszabb ***** válasza:
22%
A második exbarátnőm akarta erőltetni ezt a "majomszeretetet", de nekem valahogy nem jött be a túlzott nyálaskodás.
2017. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Sokaknál pontosan ezért nem jelent szinte semmit, mert lealacsonyítjuk egy köszönés szintjére. Ennek a szónak helye és ideje van. Én nagyon ritkán mondom bárkinek is, de akkor súlya és mély tartalma van.
2017. okt. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én elmondhatom egymás után ezerszer, mindegyiket úgy gondolom és átérzem.
2017. okt. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi egy nap sokszor elmondjuk egymásnak és mindet komolyan is gondoljuk. Nincs ebben nagy titok. Olyan párt kell választani aki ugyanazon az állásponton van mint mi és akkor mindenki boldog lesz és nem születnek ilyen kérdések.
2017. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran mondjuk egymásnak, de nem ennyire.
2017. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kapcsolatban sem vagyunk de ő mindig azt írja hogy imádlak (ő a fiú) és nem zavar sőt...
2017. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk, tehát nem szoktunk minden beszélgetést, párbeszédet így zárni, de viszonylag gyakran mondjuk egymásnak. Tehát ha megkérem, hogy vigye ki a szemetet, akkor nem teszem hozzá, hogy szeretlek. De amikor nem vagyunk együtt és felhívjuk egymást, akkor gyakran el szoktuk mondani a végén, hogy szeretjük egymást. Ha együtt vagyunk otthon és épp teszünk, veszünk, vagy csak leülünk pihenni, átöleljük egymást és akkor is mondjuk. Ez majdnem mindennapos.

Hat év után nem érzem elcsépeltnek.

2017. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!