Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem, hogy a párom állandóan beszélget az exeivel, és idegen nőkkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves anyuka vagyok, a párom 37 éves. Van egy 2 éves kislányunk. A kapcsolatunk 5 évvel ezelőtt kezdődött, mindketten egyedülállóak voltunk és összejártunk.... Szerelmes lettem (még most is az vagyok), és ezért azóta is sokszor gyötör a féltékenység. Sosem tudtam elviselni hogy más nőkkel is kavar, találkozik, sokat hazudott nekem, rengeteg megalázását bocsájtottam meg. Kisebb-nagyobb szünetek után kicsit szorosabb lett a kapcsolatunk. Miután megtudtuk hogy terhes vagyok, összeköltöztünk. Egész jól kijövünk, a lányunkat imádjuk. Ami engem illet, igyekszem mindig "bombaformában" lenni a kedvéért. A szülés után igaz kicsit megromlott a szexuális életünk, de azóta persze minden a legnagyobb rendben van köztünk. Hüvelyszűkítő műtétem is volt. Ami viszont nagyon zavar, hogy a mai napig jópár exével beszélget, illetve idegen nőkkel (sokszor akár tőlem fiatalabb lányokkal is). Persze nem vágom a fejéhez hogy megcsalna, és nem is kérem számon, csak rosszul esik pl.az hogy nekem olyan ritkán mondja hogy csinos vagyok, és van egy csaj (akivel már elég régóta "beszélget" ) és neki megjegyezte hogy milyen csinos most hogy lefogyott. Mondja ezt úgy, hogy én szülés után szerintem sokkal vékonyabb/csinosabb vagyok (ne értsétek félre, nem bunkóságból mondtam, vagy mert nagy arcom lenne). A másik, hogy a múltkor is lelépett este 10 után, és a haverjaival talizott ahol volt elég sok csajszi is, aztán hajnalba jött haza. Velünk alig csinál közös programokat, de ha az excsajával vagy más csajjal/csajokkal talizik rögtön szalad. Úgy érzem sokszor, hogy mindenki fontosabb neki mint mi. A lányával való foglalkozás helyett inkább telefonozik vagy csavarog, arra nem kérhetem meg hogy fürdesse meg amíg én vacsorát csinálok. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?? Velem van a baj? Mivel dobjam fel a kapcsolatunkat?
2017. szept. 29. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát, nekem a volt barátom tartotta a kapcsolatot azokkal az exekkel, akikkel nem haragban vált el. Velem is szerette volna de nem akartam azt hogy az legyen mint ami velem és a korábbi barátnőjével: tanácsot kér az új nőjével kapcsolatban. A ti esetetek sokkal másabb. Ne vedd biztosra, hogy nem csal meg. Egy olyan ember, aki már a kapcsolat elején ilyen nyíltan kavar másokkal és láthatóan nem nagyon hatja meg hogy gyereket szültél neki, tehát nem sikerült még ezzel sem kivívnod a tiszteletét, nem fog úgy párkapcsolatban élni hogy legalább egyszer ne kacsintana félre. Ne legyél naiv.
2017. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hàt tudod egy dolgot tehetsz,leülsz vele ès elbeszèlgetsz elmondod neki mind ezt.Ès egy szòval se mondom h dobd ki mert tudom h nem könnyű föleg ha szereted.Esèj mindenkinek jàr mond meg neki hogy ez így nem jó ez nem normàlis ahogyan ő viselkedik ès vagy megvàltozik vagy vèget vetsz az egèsznek.Èn a hejedben màr règ meg mondtam volna neki.Mijen fèrfi ès apa az ilyen aki màs nökkel beszèlget màs nőt dicsèr ès tèged nem? Lègy hatàrozott ès beszèlj vele ez az egy dolog amit tehetsz ès ha nem vàltozik hagyd ott.
2017. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
istenem, micsoda életek vannak...:(
2017. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez a férfi még egy gyerek. Kezdjük ott,hogy alapvetően az gyanús,hogy veled kikezdett,hiszen elég nagy a korkülönbség köztetek. Hiába született egy közös gyereketek neki már megint hajtania kell a fiatal pipiket,mert nem képes felnőni. nem hiszem,hogy egy ilyen ember képes lenne megváltozni, és tudom,hogy ez neked egy szörnyű helyzet. De ne szomorkodj,mert még fiatal vagy és simán találhatsz olyan férfit aki elfogad téged és szeretni fog.
2017. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ennyiből elég elcseszett egy kapcsolat ez. :D

Te vagy a rossz végén a tudod minek. Majd rájössz, ha kiderülnek a dolgok.

2017. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nagy baj van veled. Hagyod, hogy teljesen hülyére vegyenek. Szerinted erény, hogy sok megalázást megbocsátottál? Milyen példát lát így a kislányod? Azt látja, érzi, hogy nem fontos az apukájának. Ezt a kapcsolatot nem feldobni kell, hanem eldobni. Minèl hamarabb.
2017. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Mennyire vagy hülye, hogy ilyennek gyereket szülsz? Mindig ilyen volt, azt írod. Szemet hunytál, elviselted évekig. Erre mit lehet mondani? Önként választottad.
2017. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Te választottad, nem?
2017. szept. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Te tudod, hogy mennyit vagy hajlandó eltűrni. De valószínűleg te ezt a haldokló kapcsolatot addig fogod húzni, amíg a pasid összeszedi a bátorságát, hogy elhagyjon.

Téged se szeret, a gyerekhez se ragaszkodik, valószínűleg csak azért veled, mert egyedül nem tud elköltözni. Majd talál egy nőt lakással, gyerek nélkül, aztán örülhetsz, ha gyerektartást fizet.

Ha még nem dolgozol, akkor nagyon sürgősen kezdj el! Tegyél félre, tartalékolj, hogy biztosítani tudd a kettőtök megélhetését a picivel.

Csak idő kérdése, hogy mikor maradsz egyedül a gyerekkel. Elkerülni sehogy se fogod tudni, akármilyen megalázást nyelsz le.

2017. szept. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Valaki árulja már el, az ilyen degenerált hulladékoknak, mint a kérdező párja aranyból van a farka vagy hogy a francba van az, hogy mindig akad legalább egy ostoba lábtörlő aki hajlandó egy ilyen alakkal leállni és gyereket szülni?? Kérdező te annak a típusnak tűnsz akinek a szerelem kifogás arra, hogy egy ilyen szartengerben éljen, szóval nem tudlak sajnálni, csak szerencsétlen gyereked sajnálom, amiért egy életre tönkreteszed egy ilyen apával. De hát ez van, amikor egy "anyának" fontosabb a puncija mint a saját gyereke. Hányadék.
2017. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!