Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

A páromnak jövő hét szombaton lesz a szülinapja, ekkor el szeretne menni egy egész napos paintballra meg eszegetésre a haverjaival, persze én is mennék. Másnap meg a volt gimis osztálytársnőivel szeretne elmenni vacsorázni...


Nekem ez kicsit rosszul esik hogy így szeretné tartani a szülinapját, velem meg egyáltalán nem.. De nem szólok semmit, ha ő így akarja ünnepelni akkor ünnepelje így.



#ünneplés #kizárás #párkapcsolás #nemvelemakarlenni
2017. okt. 7. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem mindegy, hogy melyikőtök a férfi.

Ha ő, akkor ez a más lányokkal vacsizás dolog tényleg nagyon gáz... Én kiakadnék.

2017. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton te is vele lennél, akkor mi a gond?

Ha privát meglepit akarsz neki, akkor csinálj egy vacsit péntek estére, és máris meg van oldva a dolog. :)

Vagy vasárnap meglepi reggeli, ebéd, mozi, akármi. A vacsi nem egész napos program.


Ő sem tud több felé szakadni nyilván, ha mindenki vele akar ünnepelni, akkor a legjobb kompromisszum, amit fent leírtál.

2017. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb, ha megleped egy péntek esti vacsival vagy vasárnapi reggelivel. Én nagyon örülnék a helyében neki. De azért jelezd felé, hogy zavar a dolog.
2017. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ő a férfi.

Kicsit amúgyis zavar, hogy a lányokkal lesz, mert az egyiknek udvarolt is, igaz, hogy az még gimiben volt, de szerintem mielőtt megismerkedtünk is tetszett neki...


Ezért zavar a dolog, meg rossz érzés hogy nem kifejezetten velem szeretné tölteni, egy nap se lesz amit kettesben töltünk...

Sajnos a pénteki nap nem jó, szombat reggel pedig már indulunk, de azért megpróbálom meglepni egy reggelivel. :)


Azért nem szeretnék szólni hogy ez nekem rosszul esik, mert mégiscsak az ő szülinapja, ha ő így szeretné tölteni, akkor nem akarok beleszólni meg elrontani a szülinapját...

2017. okt. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!