Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés valakivel szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés valakivel szerelmesen együtt élni, romantikázva tengetni a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Én még sose éltem együtt senkivel (huszonéves pasi vagyok), párkapcsolatom se igazán volt, inkább csak pár futó kaland.

Milyen érzés párként élni, összebújva filmezni, főzögetni közösen, élvezni az életet?

Mesélne valaki róla?


Azt már megemésztettem hogy nekem valamiért nem jut szerelem, de legalább szívesen olvasnám hogy mégis milyen érzés lehet ezt megélni.


2017. okt. 8. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Unalmas.
2017. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Az elso par honapban tok jo, utana semmi extra, megszokott dolog.
2017. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Együttélni én sem éltem még sajnos senkivel, pedig nagyon vágyok rá, de talán majd egyszer..

Szerelmesnek lenni nagyon jó, ha viszont szeretnek az még jobb. :) Én sokszor úgy érzem magam, mintha 16 éves lennék, a párommal meg olyanok vagyunk, mint az óvodások. :D Hülyéskedünk, viccelődünk, játékból verekedünk, és tök jó, hogy Ő kapható erre. :D

Persze ha olyan a helyzet, komolyak is tudunk lenni, ez pont így a jó szerintem.


24N

2017. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2017. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Csodálatos! :) Persze tenni is kell érte, és előfordul a legjobban működő kapcsolatban is 1-1 vita, vagy csak néhány stresszesebb, feszkósabb nap, de az idő 99%-ában fantasztikus dolog együtt élni és átélni a mindennapokat.


Mi nagyon szeretünk együtt főzni, és rengetegszer meglepődünk, hogy mennyire egymás keze alá tudunk dolgozni. Megbeszélés nélkül is, ha ő a húst áll neki feldarabolni, akkor én keverem a pácot, ha ő a krumplit pucolja, én a hagymának állok neki... És úgy, hogy sose beszéljük meg előre, csak valahogy ráérzünk a másikra.


Szuper együtt bevásárolni is, mindig találunk valamit, amin tudunk nevetni közben. Nagyon szeretünk sétálni, állatkertbe járni, különböző városokat felfedezni, ilyenkor is rengetegszer egy rugóra jár az agyunk, és imádom, h pl ugyanaz a baromság jut mindkettőnknek eszébe 1-1 látott dologról, és úgy tudunk visítva röhögni, hogy senki más nem érti, hogy mi bajunk van. :D


Mostanában a még pocakban lévő kislányunk bámulása a kedvenc esti programunk, varázslatos érzés tudni, hogy mi teremtettük ezt a kisembert és hogy hamarosan szülőkké válunk. :)


8 éve vagyunk együtt, 6 és fél éve házasok. :)

2017. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
5# Huha, tanits minket, te szuperember! Nagyon bonyolultnak hangzik szavak nelkul nekiallni a hagymat pucolni a krumpli helyett, miutan latod a szemeiddel, hogy annak mar a parod nekiallt. De azt sem ertem, nekem hogyan nem jutott soha eszembe nekiallni a pact kikeverni, mikor latom, hogy a parom a hust kesziti elo. Soha senkitol nem hallottam meg, hogy ez szavak nelkul is menne neki! Szerintem elmehetnetek valami master chef parosnak!
2017. okt. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A legjobb érzés. :)

Nekem fontosak ezek a "mi kis dolgaink". A saját kis privát szféránk amibe senki nem lát bele, ami a kettőnké. Meg hogy van valaki, akivel felépítettünk egy közös életet és lassan 5 év után is szerelmesek vagyunk. Nincs jobb, mint egy fárasztó nap után bedőlni mellé. Nem is nagyon tudom már elképzelni az életemet ezek nélkül. Olyan természetes, hogy együtt vagyunk.

2017. okt. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melós dolog, mert nyilván nem minden rózsaszín vattacukor a hétköznapokon, de megéri. Ennél már csak az jobb, amikor pl. a gyerkőcünk bebújik közénk vasárnap reggel és együtt bohóckodunk.
2017. okt. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem hiszem hogy van ilyen hogy folyamatosan romantikaztok. Vannak bajok az életben együtt kell megoldani így idővel nem egy nyalas film a párkapcsolat hanem bonyolult nehéz dolog amiben van sok szép pillanat. A jót és rosszat együtt elitek meg.
2017. okt. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után nagyon természetesnek, hétköznapinak tünik, csak akkor veszed észre mennyire jó hogy együtt vagytok amikor a másik elutazik 1-2 napra és őrülten hiányzik.
2017. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!