Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállóak, ti kit szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóak, ti kit szoktatok magatokkal vinni plusz egy főként?

Figyelt kérdés

Egy csomó baráti, családi program van, ahová párosan illik menni, és nemcsak kínos egyedül megjelenni, de unalmas is, mert mindenki elvan a saját párjával foglalva, én meg ülhetek ott tök egyedül. Ahogy idősödöm egyre több ilyen program van, de sajnos nekem még mindig nincs komoly kapcsolatom. Nem akarok mindig más pasival megjelenni, így legtöbbször egy barátnőmet szoktam magammal vinni, bár ez is elég kínos a sok pár között.

Egyedülállóak, nektek ez kellemetlen? Ti ilyen helyzetben kit szoktatok magatokkal vinni?


2017. okt. 10. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lánybarátokat viszek.
2017. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meleg barátok többnyire.
2017. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En senkit nem viszek, egymagam vagyok altalaban. Kellemetlen vagy nem, ez van:)

F

2017. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebből nem csinálok nagy ügyet, mert nem járok olyan helyre, ahova csak párosan lehet menni. Nem is tudom mi lehet az, ahova nem lehet egyedülállóként is menni, vagy ahol ne fordulna elő rajtam kívül más egyedülálló, csak párok. Mik ezek a helyek?
2017. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ritkán járok olyan helyre ahova illik párt vinni, ha mégis megyek olyan helyre akkor egyszerűen megyek egymagam és kész, nem csinálok belőle ügyet. Aki tesz megjegyzést arról miért nincs párom, és erősen utal arra hogy ez elég ciki, azt elengedem a fülem mellett. Aki meg konkrétan rám száll emiatt hogy éreztesse velem hogy ez nagyon gáz (előfordult már) azt úgy elhajtom az anyjába hogy utána már köszönni sem támad kedve..
2017. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Missi_Key ***** válasza:
nekem eddig a legjobb megoldásom hogy nem megyek...bár egy idő után ez elég antiszociállissá teszi az embert
2017. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég sok ilyen van. Jó, nem minden héten, de évente jópárszor meghívnak ilyen eseményekre. Pl: esküvők, keresztelők, lakásavató bulik, szülinapok. Régebben, amíg tizenéves voltam, nem volt gáz, mert családi programokra a szüleimmel mentem, a barátaim meg mind függetlenek voltak, és nem ilyen hülye páros vacsikat rendeztek. Az utóbbi pár évben lett egyre rosszabb a helyzet. Most általában a legjobb barátnőmet horgászom mindenhová, bár így meg szerintem a rokonság nagy része azt hiszi leszbi vagyok. :D De inkább ez, mint egyedül.
2017. okt. 10. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:

És ezekre az eseményekre párosan kell érkezni? Ma is okosabb lettem.


Egyedül megyek mindenhová.

2017. okt. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!