Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a 30-as pasik akik tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 30-as pasik akik tini lányokra hajtanak, csak ágyba akarják őket vinni? Semmi komoly szándék ugye?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 21:01
1 2 3
 1/28 Lazy Lover ***** válasza:
55%
nem feltétlen ember függő ez
2017. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%

Túlnyomó részüket igen, de nagyon ritkán akad kivétel amikor a fiatalos és bájos külsejükön kívül valami nagyon megfog a személyiségében is.

Tehát nem tartom elképzelhetetlennek a dolgot, de még komoly kapcsolat esetén is, túl nagy jövőre nem számítanék mert jóval több dolgon elcsúszhat mint egy hasonló karú nővel.

A tinik szinte mindegyike, de még a 25 előtti csajok nagyobb része sem tudja, hogy mit akar pontosan csak sordódik az árral. Kizárólag pedig szerelemre és fellángolásra komoly kapcsolatot, komoly tervekkel építeni értelmetlen.

2017. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
90%-ban igen, aztan ott van a maradek 10% akik meg betegek agyilag es ok is a tinik ertelmi szintjen mozognak.
2017. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
2. Akkor ezek szerint te is csak használati tárgyként tekintesz ezekre a lányokra?
2017. okt. 7. 21:09
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
#2 Csak nem magadra ismertél?
2017. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%

#4

Szerintem elég érthetően leírtam.

2017. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%

én csak megdugnám mindet. Komoly ki van zárva...


F

2017. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

6. És nem érzed gáznak, hogy meglett 30 éves férfiként a tinilányoknál próbálkozol?

Szerintem ez elég sok mindent elárul rólad!

2017. okt. 7. 21:18
 9/28 anonim ***** válasza:
17%

Nem, nem érzem gáznak. Meg mi az, hogy "meglett 30 éves férfi"? Mintha már fél lábbal a sírban lennék.

Ha benne van akkor én is, mi ebben a rossz? A lányok tiniként a legvonzóbbak külsőt tekintve mert nulla ráfordítással is alapból szépek. Ártatlan kislányoknak sem igazán lehet őket titulálni mert többségük 13-14 éves kora óta rendszeresen él szexuális életet. Idén még csak tinikkel feküdtem le, ennyi. Majd, ha megunom akkor keresek egy nőt akivel komoly kapcsolatot is kialakítok, addig meg jól elvagyok ezzel. Azzal pedig, hogy mi "gáz" és mi nem nem foglalkozom meg nincs is másoknak köze hozzá.

2017. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
Ez szimpla evolúció, ösztön. Nem lehet ellenállni a fiatalok vonzerejénk, csak ha dolgozol rajta. De az is csak elfedés, önámítás. Rabok vagyunk sajnos, az ösztöneink rabjai, és az ellenállásnak már semmi alapja nincsen. Nincs vallás, erkölcs, hagyomány, stb. Minden tini úgy viselkedik, öltözködik hogy kimaxolja maga körül a szexuális potenciálját hogy bizonyos egyedeket elérjen. Az persze egyáltalán nem érdekli őket hogy ez másokat is ugyanúgy érint, terhel, és szenvedésre ítél. Nem törődik ezzel senki, mert nincs bennük semmi érzékenység. Aztán ha nindenhonnan szexuális reakciókat kapnak akkor jön a felháborodás, pedofilozás, bunkózgatás.
2017. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!