Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a vékony, lapos hasú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a vékony, lapos hasú lányok lehetnek szépek?

Figyelt kérdés

Több lányismerősömnek is gyönyörű, vékony alakja van tökéletes, feszes hassal, kb ilyennel:

[link]

Szóval nem kockás, kidolgozott, hanem csak simán lapos.

Saját bevallásuk szerint nem sportolnak (egyet tudok, aki hobbi szinten jógázik, de idén kezdte csak), az étkezésre se figyelnek, mindigis ilyen hasuk vot gyerekkoruk óta.

És ugye mindenki ezt tartja ideálisnak, gyönyörűnek.


Sajnos nekem ha sportoltam vagy diétáztam, ha lefogytam, soha nem volt ilyen, 50kg-san se.

Pici pocim még akkor is volt, kb ilyen:

[link]

[link]


Azoknak a lányoknak meg ülve is lapos teljesen.

Nem photoshop, hisz egymás mellett ültünk, láttam.


Mi ennek az oka?

Gondoltam már arra, hogy ők alapból ugye vékonyak (a mellük is pici, 65-70AA-A, míg nekem 50kg-san is 70D volt), sehova se híznak. De elvileg nincs ilyen, hogy hízékony/vékony típus....


2017. okt. 12. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Genetika. Amúgy ha D melled van, senki nem a hasadat fogja figyelni.
2017. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

"És ugye mindenki ezt tartja ideálisnak, gyönyörűnek."


Szerintem dobd ki a varázsgömböd, amivel azt hiszed belelátsz 7 milliárd ember fejébe, mert ez nettó f#szság. Nem kéne kivetíteni a világra az önbizalomhiányod, semmi jóra nem vezet.

2017. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
67%
Akkor mutasd magad....
2017. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Kövezzetek meg, de nekem a pocak kell. :D
2017. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Egy ember csak hasból áll, az arca nem is számít, a hasától szép. Napi általánosító dedós kérdés megvolt... És felnőtt kat., természetesen.
2017. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Mindkét has szép, amit linkeltél. Ez még nem a dagadt kategória, ez szinte semmi...
2017. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szubjektív. Sokaknak a vékony lapos hasú nő tetszik, de nekem pl a magas, testes nagydarab, akin mindenhol van egykis plusz, másoknak a vékony és kockahasú, megint másoknak a kockahasú nagyon izmos nők, de olyan is van akiknek a molett vagy akár extra duci lányok tetszenek.
2017. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kicsit husisabb lány is gyönyörű tud lenni.
2017. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Ja még alami, akiket linkeltél számomra a vékony lány kategóriák.
2017. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mindkettő ugyanolyan szexi, a lapos has is, meg a pici poci is.

Nekem csak a kockás, meg a hájtól fodrozódó női hassal van bajom, azok undorítóak.

2017. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!