Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit mennyire zavar párjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit mennyire zavar párjának exei esetleg egy éjszakás kalandjai?

Figyelt kérdés
Barátnőm 21 éves.Voltak több éves kapcsolatai ami nem zavar,de tini korában volt több egy alkalmas "kapcsolata" is ez viszont zavar. En gondolom túl ezt a dolgot vagy örüljek, hogy ki élte magát fiatalon velem ellentétben?
2017. okt. 12. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Hidegen hagy az ilyesmi.
2017. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Alapvetően nem kéne zavarnia. Azt viszont csak te tudod pontosan, hogy teged mi zavar benne. Lehet, hogy nem tartod elég megbízhatónak, vagy lehet, hogy irigy vagy, mert te nem élted ki magad, ahogy említetted is. Az is lehet, hogy valamiféle visszamenőleges féltékenységet érzel, aminek nyilván semmi értelme, de az is lehet, hogy a barátnődről alkotott többé-kevésbé idealizált képbe egyszerűen nem fér bele az, hogy neki ilyen kalandjai voltak. Ez utóbbi igen gyakori dolog, úgy lehet ellensúlyozni, ha megpróbálod valóban megismerni a párodat, eloszlatni a vele kapcslatos illúziókat és elfogadni a múltjával, jó-rossz döntéseivel és tulajdonságaival együtt.
2017. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy voltak egyéjszakás kapcsolatai, hogy mellette nem volt párja, nem zavar. Én is éltem az életem, ő is megtehette, ez így van rendjén. HA viszont csalta a párját, az nagyon zavarna.
2017. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Nálam, lényegtelen, ilyesmi a fülembe jut megbízható forrásból, még egy utolsót cumizhat és röpül.
2017. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha egyáltalán szóbakerül a téma, akkor az érdekel egyedül, hogy hogyan kezelte a konfliktusokat a régi kapcsolataiban - például ha megcsalta, átverte őket, vagy ha folyamatosan az exeket szidja és semmi felelősséget nem vállal azért, hogy tönkrement az adott kapcsolat az rengeteg mindent elárul a jelleméről, így nem is maradnék ilyen emberrel és nem várnám meg, amíg velem is megcsinálja ugyanezt.


Más szinten nem érdekel, hogy hány egyéjszakása volt vagy kik voltak az exei.

2017. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Semennyire nem zavar, illetve ha úgy érzem sokkal több tapasztalata van, az zavarhat, de ha nagyon jó köztünk a szex, akkor az sem zavar.


4: szóval te biztosan kihasználsz valakit, és mégis különbnek képzeled magad. Más szemében a szálkát, sajátodban a gerendát se.

2017. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem volt senkije amikor egy éjszakás kapcsolatai voltak. Rendkívül megbízok benne nagyon jónak érzem a kapcsolatunkat csak ez a dolog zavart egy kicsit de a múlton már fölösleges gondolkodni köszönöm.
2017. okt. 12. 15:25
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Engem mindig teljesen lázba hoz, de én furán bizarr vagyok. Szeretem tudni kikkel volt, mit csinált, miért, és sosem vagyok rá féltékeny, teljesen feltüzel a téma, ha tudom, hogy előttem kikkel hogyan mit csinált?


N

2017. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
# 6/8 Valamit, félre értesz, én egyáltalán nem érzem magam különbnek. Nem is tudom, ezt, miből gondolod? Annyi, lett neki még egy egyéjszakás, vagy több éjszakás kalandja:) Aki egyszer bele kóstolt, annak már igazán nem oszt, nem szoroz még egy.
2017. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te a párod exeinek egy éjszakás kalandjairól kérdeztél.

Az pont nem érdekel, nem is tudunk róla semmit.

A párod múltja, úgy, ahogy volt vezetett oda, hogy most együtt vagytok.

2017. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!