Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lepődnek meg a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődnek meg a lányok, hogy a mai világban senki nem megy oda hozzájuk és nem vagy csak ritkán kezdeményeznek a pasik?

Figyelt kérdés
Ez az ő érdemük hiszen minden lánynak, a csúnyáknak is olyan elvárásaik akkora hatalmas önbizalmuk van hoyg az valami hihetetlen, így nem csoda, hogy ha több százszor elutasítottak már valakit utána nem lesz kedve csajozni, hiszen tudja mi lesz a vége, nem felel meg senkinek sem.Így ugyan ott van ha nem tesz semmit, legalább nem dörgölik az orra alá, hogy legyünk csak barátok, túl jó vagy hozzám stb női hülyeségeket, szánalmas.
2011. júl. 25. 18:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen normális embernek aki komoly kapcsolatot akar nem kellenek sem a csajozós kis fiúk, sem a bunkók, sem pedig az ígénytelen emberek. Ha te meg a hülyékre és a ribikre buksz, sajnállak. Hány éves vagy?
2011. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Hozzám mindig odajöttek és kezdeményeztek, pedig nekem is magasak voltak az elvárásaim (inkább belsőleg), amiknek nagyon nehezen lehetett megfelelni, igaz én már nem a tini korosztály vagyok.

Úgyhogy nekem nincs okom panaszra.

2011. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

A gyerekek egyébként sem tudják hogy reagáljanak erre.

Kezdjük azzal, hogy mit akarsz egy nőtől és hogy próbálkozol be nála és miért nem jön össze?

2011. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
:( sajnos ilyen az élet és nem is várom el hogy bárki odajöjjön hozzám már hozzászoktam hogy senkit nem érdeklek... fölösleges a csajoknak könyörögni tényleg hülyeség hagyni kell az egészet a fenébe
2011. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű :D Felelj meg az elvárásoknak! :D Évezredek óta a pasinak kell kezdeményezni és megfelelni a csajnak és a családjának. Fiú vagyok és így gondolom... ha lusta dög vagy tanulni és edzeni szerintem meg is érdemled... Ez csak egy vélemény bocs ha bunkó vagyok, engem még e szerint az eszmék szerint neveltek.
2011. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
21 vagyok, átlagos lányokat tűztem ki célul, dehát még gyúrnom kell, hogy megfeleljek, +20kiló izom, új autó ami nem csak 1 millió forint, mondjuk nem tudom honnan szerezzek ennyi pénzt 21 évesen, na mindegy arcommal meg nem tudok mit csinálni, ez kell az átlagos lányoknak is.Próbálkoztam ronda igénytelen lánynál akin volt súlyfelesleg is, és elutasított, pedig szegény családból származó volt, még sem feleltem meg neki, most már le lehetne szállni a földre szerintem, mert ez már vicc.
2011. júl. 25. 18:54
 7/29 A kérdező kommentje:

18:53

Ki lusta?!

Edzek, egyetemre járok, jól tanulok, van egy szakmám is, még is olyan csajok utasítottak el akik helyesen írni sem tudtak, kivágták őket a suliból!Persze nekik nem kell megfelelni mi?Nekik mindent szabad mindent lehet ők akkor is könnyedén találnak pasit, én meg hiába csinálok bármit a nő dönt, felsőbbrendűek a nők, én meg csak egy férfinak születtem, sokkal kevesebb jogom van.

2011. júl. 25. 18:57
 8/29 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Már mihez lenne neked kevesebb jogod??

Mi lenne ha nem a szakadt idiótáknál próbálkoznál?

Nincs kedved küldeni egy képet magadról??

Miről szoktál beszélni a nőkkel?

2011. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen lenézéssel írsz a lányról "ronda, igénytelen..." stb, nem is csodálom, hogy elküldött, azért ezt mindenki érzi, hogy úgy néztél rá, mint aki tényleg kell, vagy ilyen lenézően.

Alapból nem lenne semmi esélye nálam például senkinek, akinek nem látom a szemében, hogy valamiért csodálattal néz rám, lelkesen... érted. ( ja és nem kell azt gondolni, hogy elvárom, hogy csodáljanak, de fordítva én is így nézek arra aki tetszik :) )

Nem bántásból, de szerintem változtass egy kicsit a szemléleteden, mert így nem sok esélyed lehet. És tényleg csak olyanokat szemelj ki magadnak, akiről jó véleménnyel vagy, akiről az az első benyomásod, hogy vele jó lenne! És aki azért tényleg tetszik, mert ha magadban így értékeled, hogy túlsúlyos, ronda, vagy éppen csak átlagos, az mind mind rossz.

És pl azért, mert valaki nem egy világ szépe, még nem feltétlen átlagos, ha például olyan a kisugárzása, hogy megfog :) Keress olyanokat, akit átlagosnál jobb jelzővel illetsz magadban :)

és azért arra is figyelj, hogy képzeld el magad mellé, és ne üssön el tőled nagy mértékben se pozitív, se negatív irányban :)

2011. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!