Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert nem tetszem senkinek es...

Miert nem tetszem senkinek es miert nem kezdemenyeznek? 16/L

Figyelt kérdés
Atlagos 16 eves lany vagyok, es egyszeruen senkinek sem tetszem. Meg az ugymond nyomibbak sem probalkoznak be nalam, senki. Pedig mindenki mondja, hogy szep vagyok es a meg nalam sokkal csunyabbaknak is van baratjuk.

2013. dec. 4. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Velem is ez a helyzet, csak én már 20 éves vagyok. :(
2013. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 GentLnazi ***** válasza:
100%
Sokszor illemből mondják h szép vagy,bár lehet,hogy tényleg az vagy ezt nem tudhatom.De ennek több oka is lehet vagy nem josz be külsőleg vagy a jellemed lehet a gond,milyen a viselkedésed?(próbálj meg pártatlan lenni xD )
2013. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban! :)
2013. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kepet nem szeretnek kuldeni. Annyit kell rolam tudni, hogy nagyon jo tanulo vagyok, ezert sokat tanulok, szeretem az allatokat, nem nagyon vagyok magabiztos
2013. dec. 4. 13:26
 5/19 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz. Amúgy ezer oka lehet:

- sokat tanulsz és nem jársz el helyekre, ahol a fiúknak lehetősége lenne kezdeményezni

-túl szép vagy és nem mernek kezdeményezni

-túl csendes és visszahúzódód vagy, ezért nem vesznek észre

-stb.

2013. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Cry me a river...
2013. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 GentLnazi ***** válasza:
Ez még nem lenne kizáró ok,esetleg a külső ?! Nincs valaki ismerősöd aki biztos őszinte lenne a kulsoddel kapcsolatban? (bár mondjuk ezt sokan bunkosagnak nevezik,pedig nem is vagyok bunkó xD)
2013. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, majd elmúlik! :-)


Valószínű, h "komoly2 csajnak tartanak, és nem tudják hogyan közeledhetnének.


Miért nem kezdeményezel te? A korosztályodban amúgy is nyuszik a srácok, amikor egy lányt kell megszólítani... ;-)


35/F

2013. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hat nem is tudom, hogy kezdemenyezhetnek. Egy eve probaltam egy sracnal de neki pont a legjobb baratnom jott be, szoval eleg hulyen nezett ki:(
2013. dec. 4. 13:31
 10/19 GentLnazi ***** válasza:
Nah azert nem kell általánosítani,az hogy tokre nem értené ka csajokhoz az nem jelenti h nem próbálkoznak ,bár jelenleg az ilyen stílus az ami szükségeltetik ezeknek a kislányoknak^^
2013. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!