Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett a vége a középiskolai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett a vége a középiskolai szerelmeteknek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy el se kezdődött, és minden nap csak szenvedés a középsuliban. Legszívesebben fejbelőném magam és azt is, akibe szerelmes vagyok, mert mindenkire figyel, csak rám nem. Csak hát az öngyilkosság a szüleimet tönkretenné...:(
2010. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
én túl veszekedős voltam, megunta, állítása szerint szabadságra vágyott. lassan 1 éve szakítottunk de még mindig békülni akar... :)
2010. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A minek? már akinek volt ilyen
2010. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
happy end
2010. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Középsuli után úgy volt,hogy majd találkozunk sokszor,de hát nem így lett,és messze lakott.Fél év után már nem is találkoztunk.Aztán kb. másfél éve összefutottunk egy étteremben,és újra összejöttünk,és kiderült,hogy abba a városba költözött,ahol én lakok.Most már együtt élünk.

Szerencsésnek érzem magam,hogy így alakult.

23L

2010. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a suli kezdetétől a végéig együtt voltunk.Ma is mély szeretet van közöttünk,teljesen természetes,hogy megölelhetjük egymást,egy hullámhosszon vagyunk.Még az illata is természetes,pedig már vagy 10 éve volt.Hiába,nagy szerelem volt:)
2010. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mert összejött az exem egy 20 évvel idösebb hapsival, az indok egyszerü volt, felnöttebb mint Én, van neki pénze, autója, meg háza.


21/F

2010. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
09:32 megölelgetjük:)
2010. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
érdekes úgy látszik minden csajnak volt kapcsolata középiskola alatt...de még finnyáskodik ha nem jött össze valami. És akinek mégcsak kapcsolata sem volt, az mit szóljon? Örüljetek, hogy egyáltalán volt.
2010. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsóval.
2010. máj. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!