Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek most ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek most ezzel?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen leadtam 12 kilót, elkezdtem rendszeresen sportolni és fejleszteni magamat, például nyelvet tanulni, a prezentációs képességemet is fejleszteni és ismerkedni idegenekkel.

Nagyon nehéz volt, mert szociális fóbiám van és szörnyen megy az emberekkel való viselkedés, mások elé kiállni prezentálni pedig rémálom.

Előtte nem is igazán mertem srácokkal ismerkedni.

Aztán végre lett valakim, akivel 2 hónapot voltunk együtt, de a végén közölte velem, hogy ő mégsem rám vágyott, felsorolt pár olyan tulajdonságot, amit én sem szeretek magamban és tudja, hogy épp fejlesztem ezeket, és bár komolyan gondolta az elején, már nem akar tőlem semmit, mert szerinte még sok idő, amíg megváltozok és neki ez így nem jó.

Én is tudom, hogy ezeken javítanom kell. A legelején is elmondtam neki, hogy ezeken dolgozok és idővel fognak csak változni. Már több, mint 10 éve megvannak ezek, nem múlnak el 1-2 hónap alatt.

Én próbálom összeszedni magamat, de ez annyira visszarántott, hogy 3 hónapja folyton nassolok, már feljött 1-2 kiló, állandóan rá gondolok és a szavai annyira visszarántanak, hogy szinte úgy érzem az a munka, amit eddig beleöltem az életem megváltoztatásába abszolút semmis. Most az sem jó, hogy látom, hogy azért sokat fogytam, hogy határozottabb vagyok és sokkal felnőttebb és önállóbb is, de most olyan jelentéktelennek érzem az egész eddigi teljesítményemet, hogy megint egy szorongó kis senkinek látom magamat, ha a tükörbe nézek. Nem mellékesen meg nagyon hiányzik a pasi mindentől függetlenül. Mit kezdjek ezzel? Próbálom magamat összeszedni, de ez eléggé váratlanul ért. Eljárok futni, de a tanulás, a koncentráció alig megy. Normális, hogy nem tudom értékelni azt amit eddig elértem?


2017. okt. 14. 13:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy 21/l vagyok.
2017. okt. 14. 13:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, csak így tovább! mindennap úgy kezdj a napot, hogy belenézel a tükörbe és mondasz öt pozitív dolgot magadról. Előtte meg 5 percig állsz a tükör előtt, és a pozitív változásokat, azokat az apró különbsgeket megpróbálod észrevenn.
2017. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!