Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Muhez kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muhez kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel nagyon nagyon jóban vagyunk. Elárulta,hogy belémszeretett. 20 évvel fiatalabb nálam(20 éves). Én viszont sehogyan sem tudok most elkezdeni egy kapcsolatot. És különben is ,olyan kis fiatal még. Nem vagyok olyan,aki csak ki akarja használni és félek,hogy körülöttem ezt gondolnák az emberek.

Állandóan elhív valahova,én pedig megyek, mert szeretek vele lenni. Viszont látom rajta,hogy szenved. Állandóan ölelget, mondja ,hogy szeret. A barátait hanyagolja miattam,ha én éppen ráérek,miattam lemond más programokat,csak hogy láthasson. Minden nap beszélünk telefonon is.

Szerintetek mit kellene csinálnom?:/ nem akarom, hogy miattam sérüljön.

Én mondtam neki,hogy nem szeretnék most kapcsolatot. Ennek ellenére is ez vam.

39F


2017. márc. 4. 10:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*mihez
2017. márc. 4. 10:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel durvabban lekoptatni mert nem erti azt, hogy: NEM.
2017. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Dugd meg, aztán szakíts meg vele minden kapcsolatot!
2017. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet ott rontom el,hogy felveszem a telefont,visszahívom,belemegyek a közös programokba. De egyszerűen szeretek vele lenni...
2017. márc. 4. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

megpróbálhatod a lassabb lépésekkel való leépítést, néha nem veszed fel, nem érsz rá...és egyre ritkábban szánsz rá időt...


vagy egyszerűen olyat teszel ami miatt kiábrándul belőled...


így magától lép le...


persze megmondhatod neki azt, hogy te nem akarsz semmit és többet ne lássátok egymást...


24F

2017. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz kapcsolatot? Attól félsz, hogy a lány szülei ezt nem néznék jó szemmel? Az a helyzet, hogy pedig ebből kapcsolat lesz idővel, mert láthatóan te is jól érzed magad vele. Szerintem ne agyalj ennyire, hagyd, hogy történjenek a dolgok, aztán lehet, hogy majd te is bele fogsz szeretni. Nem lehet ezt így kategorikusan kijelenteni, hogy "nem akarok kapcsolatot", mert az érzéseknek nem lehet parancsolni.
2017. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!