Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne vele összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne vele összeköltözni?

Figyelt kérdés

Egy ideje szerelmes vagyok egy lányba, és úgy érzem, hogy a szimpátia kölcsönös. Felmerült, hogy egy albérletbe költözhetnénk valamikor jövő nyáron. Nem veszélyes ez egy kicsit? Sosem vitázunk, többször töltöttünk már együtt hétvégéket, én is voltam nálunk, ő is nálunk, jártunk már együtt külföldön is, ezek kipipálva. Én nagyon vonzódok hozzá, és tényleg jó lenne vele együtt lakni, mert akkor mindig közel lennénk egymáshoz, de mit gondoltok, lakótársakból lehetnek szerelmesek?


F/28



2017. okt. 15. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Részéről viszonzott?
2017. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, ezért is dillemázok. Rajtam kívül nincs más férfi az életében, minden szabadidőnket együtt töltjük. Amikor rámenősebb vagyok (puszik, ölelések, stb.) nem ellenkezik. Nem járunk, de mindenhol egy párnak néznek minket. Szerintem előbb vagy utóbb nyitni fog ő is felém.
2017. okt. 15. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem dugtad még meg?
2017. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, talán nemsokára sor kerül rá: :) Ki tudja, lehet hogy az összeköltözés segítene ebben :D
2017. okt. 15. 17:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Költözz vele össze minnél hamarabb..
2017. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
28 évesen eléggé ideje lenne végre kipóbálnod magad egy tartós kapcsolatban, ami ugye összebútorozás nélkül nem megy. Amúgy meg lakva ismerszeik meg az ember. Albival nem vesztesz semmit, ha közös lakásba akarnál beleugrani, az lenne a rizikósabb.
2017. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem valamikor csókold meg. Akkor kiderül minden.

Ez így nem járás még, hiába is tűnik úgy. Ha már valóban egy pár vagytok, akkor költözzetek össze.

2017. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap este megcsókoltam kétszer is. Mindkétszer elkapta a fejét. Attól tartok nem lenne túl jó ötlet ez az összebútorozás. :(
2017. nov. 2. 08:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ő nem úgy érez, ahogy te
2017. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!