Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön a hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön a hosszabb szakáll egy férfin, vagy igénytelennek tartjátok?

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban előny vagy hátrány?

2017. okt. 17. 05:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Látod kérdező ennyire szubjektív, én a rövid szakálltól vagy a körszakálltól rosszul vagyok, másnak pedig pont ez tetszik.


Nekem kb innen kezdődnek a szép szakállak, sokaknak pedig ez a gusztustalan.


[link]


Mások vagyunk, más ízlésekkel, így szép a világ. Akkorára növeszd, amekkorára NEKED jólesik, majd lesz olyan, aki értékeli.

2017. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A kis borsta nekem nagyon tetszik. A kecskeszakáll is. Persze nem az a fazon ami leér a köldökéhez. :D
2017. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Nekem bejön, tetszik, persze ha jól áll az illetőnek, illik a stílusához stb.:)

21/L

2017. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Exemnek körszakálla volt, a páromnak kecske (nem hosszú), és a legelső tinikori szerelmemnek is kecske :D


Szóval, igen, bejön, persze a Tormund-féle az már sok(k) ;)

2017. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A férjemnek Tormund-szakálla van (akkor is olyasmi volt, amikor megismerkedtünk, szerencsére azóta csak nőtt), imádom, nagyon fájna, ha levágatná.
2017. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálam a hosszabb szakáll abszolút előny, szerintem nagyon férfias és vonzó. Nem igénytelen, főleg, ha ápolva van. Nekmem személy szerint a kecskeszakáll és a körszakáll az, ami egyáltalán nem tetszik.
2017. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nekem most még egyenlőre olyan közepesen hosszú, csak elgondolkodtam rajta hogy levágjam vagy hagyjam meg Tormundosra :D
2017. okt. 17. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!