Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ez? Ilyen házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ez? Ilyen házasság?

Figyelt kérdés
Van olyan házasság együttélés hogy a nő vagy a férfi (álltalában a nők) taktikáznak,manipulálva élik életüket,mindig lépnek valamit,hogy vajon arra a párjuk,hogyan reagál,és abból szűrik le ahogy reagál rá a párjuk?
2017. okt. 17. 10:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10: nem. És ahogy írtam, ez nem csak a házasságokra vonatkozik, hanem általánosságban az emberi kapcsolatokra.


Én azért gondolom ezt, mert saját magamban már kiismertem és legyőztem a hasonló viselkedéseket, és az összeshez az önismeret volt a kulcs. Másokban pedig ugyanezeket veszem észre. Néhány egyszerű séma, ami ugyanoda vezet. Ha nem ismered meg magad, akkor nem tudod, hogy kell megismerni másokat. Saját magadról és másokról is idealizált, torz képet alakítasz ki. A mindennapi élet számtalan helyzetében szembesülsz azzal, hogy te magad és mások sem felelnek meg annak a képnek, amit alkottál magadról és róluk. Minél inkább különböznek a képek a valóságtól, annál erősebb (általában negatív) érzelmet váltanak ki belőled az ilyen események. A féltékenység, az agresszió, a makacsság, a játszmázás, a hazugság, az önámítás stb. mind innen származik. Szerintem.

2017. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!