Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nincs párjuk: Zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nincs párjuk: Zavar titeket? Ha igen, ha nem - miért? Hogy álltok az ismerkedéshez? Szerettek egyedül lenni?

Figyelt kérdés
A kérdés általánosságban van feltéve, szimplán érdekel.
2017. okt. 17. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, imádok egyedül lenni :)

Egy borzasztóan felemésztő kapcsolatban volt részem 3 évig egy nálam idősebb férfivel, aki még a végén meg is csalt, és még ő szakított velem :D Akkor (amúgy is vékony voltam), de 10 kilót fogytam. Ma meg már kész viccnek tartom az akkori viselkedésemet és sajnálom, hogy nem én vetettem véget hamarabb a dolgoknak.

Azóta egyáltalán nem igazodom senkihez. Ha akarok bulizni megyek, ha akarok akkor otthon ülök, ha akarok edzeni megyek (általában naponta) és nincs akinek el kelljen számolnom, vagy aki lelkiismeretfurdalást akarna kierőszakolni. Ez már féléve tart. Nem mondom, hogy fiúkkal nem szoktam ismerkedni, de nincs most az a férfi, aki kedvéért ezt most feladnám

21/N

2017. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Zavar, mert van egy képem, hogy milyen lehetne egy ideális lánnyal együtt.

De nem is annyira zavar, mert tudom, elkapkodni nem lehet, mivel sok olyan van, akivel csak szenvedés lenne a kapcsolat. Nem akarok olyat megélni, mint az első válaszoló...:D

2017. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen sokszor zavar, de csak ha éppen egyedül vagyok. Emberek között viszont eszembe se jut ilyesmire gondolni. Úgy állok az ismerkedéshez mint egy normális ember. Néha jó egyedül, de néha meg már sok.
2017. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Néha jó,néha viszont jó lenne egy társ. Mikor milyen napom van :D
2017. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az exek okozta csalódások után eléggé üdítő most egyedül lenni

nincs lelkileg lehúzás, persze a pozitív oldal sincs meg, de túl sokat vettek ki belőlem, most pihentetem a dolgot, nem rohanok magamtól bele a pofonba :D ha találok megfelelőt, akkor ismerkedem, de most nem siettetem a dolgot :)


F

2017. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Zavar, mert tudom, hogy lehetett volna máshogy is.


A neten nem ismerkedem, IRL meg nincs esélyem sem.


Néha szeretek egyedül lenni - amikor fáradt vagyok, roszzkedvű és morc.

Azért általában véve inkább hiányzik egy társ.

2017. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én egy boldog szingli vagyok általában, de néha rám jön, hogy miért ne jöjjek össze valakivel? Kb. 1-1,5 év lazaság után szokott ez megtörténni. Akkor aztán mindig csalódok egy nagyot mert rájövök, hogy a szabadságomat még mindig jobban szeretem bármelyik szőke hercegnél fehér lovon- nem mintha az ilyen típusú pasikat kedvelném- szakítok mintha mi sem történt volna, és élem tovább a kis életemet :D Most is egy szakításon vagyok túl épp :D Lazán ismerkedek csak, nem görcsölök rá a dologra egyáltalán :)

23/N

2017. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1, Igen is, meg nem is zavar;

2, Igen, mert sok más egyénnek van, akik nem feltétlen tudnak a társukkal bánni, mégis mindig van/volt/lesz nekik. Nem zavar, mert úgy érzem, hogy vannak, akiknek ezt (azaz a magányt) adta a sors, és nem véletlenül.

3, Fizikailag nem kezdeményezek, ha meg akar ismerni valaki, akkor kezdeményezzen ő.

4, Van, amikor igen, de sokszor jobb lenne, ha lenne mellettem valaki.

2017. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Számomra a legfontosabb , hogy önmagamat szeressem és elfogadjam úgy ,ahogy vagyok. Ahhoz nem feltétlen szükséges kapcsolat , hogy élvezd az életet. Rengeteg dolog van amit ha egyedül csinálsz boldogsággal tölt el.

Az ismerkedés szerintem bárhol bármikor lehetséges csak nyitottságot és közvetlenséget kell sugározni mind az emberek mind pedig a világ felé.

A legjobb ha egyedül és kapcsolatban is ugyanolyan szabad és életvidám tudsz lenni.

19/L

2017. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem elegge zavar, mert ugy erzem 19 evesen mar ideje lenne egy komoly parkapcsolatnak. Onbizalom teren is sokat fejlodtem, az eletem tele van uj lehetosegekkel, ismerkedni megse nagyon tudok. Szerintem nagyon alapveto egy tars, aki a legjobb baratod es szerelmed is egyarant, mert nyilvan ezek nelkul is lehet teljes eletet elni, de tarsas lenyek vagyunk es hosszu tavon az egyedullet hatranyos. Ugyhogy remelem, hamarosan eljon az en idom is :D 19/l
2017. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!