Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy sosem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, tanácsotok mit tegyek.

26 éves fiú vagyok, és 3 hónapja járok egy velem egykorú lánnyal. Ő az első párkapcsolatom, soha nem volt barátnőm, és szűz vagyok. Neki már volt sok kisebb-nagyobb kapcsolata, és nem is szűz már.

Még régebben amikor megismerkedtünk kérdezte volt-e már kapcsolatom, és akkor azt hazudtam neki, hogy igen...

Rendszeresen érdeklődik is felőle, és emiatt muszáj mindig kamuznom, ami miatt furdal is a lelkiismeretem...

Gondolkodom rajta, hogy eláruljam neki, hogy még sosem volt kapcsolatom, és szűz vagyok. Még vele sem feküdtem le. Nagyon cikinek érzem, nagyon bánom, hogy annó nem voltam bátor... Félek, hogy csalódik bennem, mert nem voltam vele őszinte...


Szerintetek mit tegyek? Mire számíthatok?



2017. okt. 17. 20:28
1 2
 1/12 Heart of Darkness ***** válasza:
Én elmondanám neki a helyedben.
2017. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nekem hazudozna folyamatosan a barátom és rájönnék (elmondaná), nagyon gyorsan megszabadulnék tőle.
2017. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Mondjad el ezt neki, hogy azért nem merted elmondani, mert ... (amit leírtál) ...ha megértő lesz, akkor nyertél, ha nem, akkor a következő lánynak már ne hazudj, inkább legyen kicsit ciki, de mindég inkább légy őszinte. :)
2017. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, ne mondd el, otál fölösleges. Ha kérdezősködik, kérdezz visza, hogy miért érdekli.
2017. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el neki, hogy először szégyellted,de most már szeretnéd bevallani, hogy mégsem volt barátnőd, és sajnálod, hogy becsaptad, de nagyon szégyellted emiatt magad, de úgy érezted, ez most már meg kell mondanod neki, hogy nem volt még barátnőd sosem, nagyon szeretted volna már elmondani neki, csak féltél bevallani, és most is félsz, hogy megharagszik, de egyébként meg jogos is lenne, hogyha haragudna rád emiatt, és tökéletesen érthető. De szeretnéd vele folytatni, és most már így tiszta lett a lelkiismereted, és köszönöd akár, hogy meghallgatod, és reméled, megérti.
2017. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*szal szerintem mindenképp mondd el, főleg ha már ennyire nyomaszt, rossz lesz mindig, folyamatosan hazudni neki, egy olyan embernek , akit szeretsz, akiről tudod, hogy totál megbízik benned, és sosem szeretnél neki ártani. Legyen tisztalap!
2017. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszabb ***** válasza:
95%

Ne mondd el neki. Mit gondolsz, mi lesz, ha elárulod, hogy ő az első nő az életedben? Először kajak beröhög magában, aztán szörnyülködni kezd, hogy valóban komoly lehet-e az állításod, majd végül totál eltaszít magától, hogy semmi szüksége egy tapasztalatlan 26 éves srácra, aki egy percet nem élt párkapcsolatban.


Ha nagyon ráfeszül a témára, kamuzz neki két csajt két külön 80 kilométerre fekvő városból, hogy egyetemen/fősulin/melóhelyen őket húztad pár hónapig. A te lelked is és az övé is meg fog nyugodni, hogy nem vagy egy szűz loser.


Alapszabály: nőnek soha, de soha nem vallod be, hogy még nem volt nőd!

2017. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szex után mondd el neki, előtte semmiképp, és ha szakítani akar, akkor a következő könnyebb lesz!

Ha nem akar szakítani, akkor win-win.

2017. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Őszinteség híve vagyok, de ezt most felesleges elmondani. Add át magad az érzésnek és csináljátok! Csak nem vagy balfék...:)
2017. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, miért kérdezget a régi "kapcsolatodról"???

Mára a viselkedésedből levágta simán, hogy szűz vagy és tudja;)

Ha eddig nem hagyott ott téged ezért, akkor beismerve sem fog vélhetően, de nőknél ki tudja ugye meg te ismered vérmérsékletét stb...lehet azonnal segít e "problémádon":)


Persze, még gyanakodhat meleg problémára nálad...ajaj...ezért legyél egyenes inkább.


Jó szórakozást: [link]

2017. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!