Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szépnek találjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szépnek találjátok a germán nőket?

Figyelt kérdés

Németek, skandinávok, rájuk gondolok.

100 ilyen lánnyal vagyok egy csoportban egyedüli kelet-európaiként, és néha már rendes komplexusom van, hogy ők mennyivel szebbek, én meg mennyire kilógok....

Ilyen lányok kb:

[link]

[link]

[link]


Szóval 100 lányból olyan 80 szőke, 5 vörös, a többi meg világosbarna.

Női szemmel szerintem nagyon szépek


2017. okt. 17. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Én maradok a magyar nőknél. A legtöbb német nő elég ronda. Éltem kint 3 évet.
2017. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szebbek, mint az angolok, az biztos :D
2017. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én német származású vagyok, kék szemek, szőkésbarna haj és rengeteg pasinak bejövök, az alakom is nagyon jó, pedig általában tényleg azt mondják, hogy a német lányok nem valami szépek.

20L

2017. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is hallottam, hogy nem szépek, de nekem nagyon tetszik mindkét nemnél a szögletes, csontos arc, és ez a germánokra jellemző.
2017. okt. 17. 20:47
 5/15 anonim ***** válasza:

Ên biszex nő vagyok és azt kell mondjam,az átlag fejszerkezetre sokkal közelebb van Claudia Schifferhez,mint ezekhez a lányokhoz.

Az a típusú lófej meg nagyon jellemző a németekre ,mindkét nemnél,csak nézz Max Weberről mostani fotókat.A sváboknál is sokszor fel lehet ezt fedezni.

Az utolsó jön be a legjobban,mert normális,szerény feje van.

Az első kettő nekem elég kekk,Miss pichás.

2017. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szépek, de lehet abban a közösségben te számítasz különlegesnek, főleg ha te is dekoratív vagy, csak mondjuk sötétebb a bőröd vagy a hajad.
2017. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

a bajor németek jók a többi egy hányás


a három képről talán az első labdába rúghat a magyar felső 100.000 nővel

2017. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

akiket linkeltél szépnek tűnnek


24F

2017. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Én éltem kint 5 hónapot Németországban. A valóságban a német nők legtöbbször ducik és átlagoska arcúak. Ami a valóságban megvan, az leginkább a kék szem és a szőke haj (bár már sokszor az is festett).


A magyar csajok átlagban sokkal szebb arcúak és vonzóbb alkatúak a német nőknél. (Csak arról beszélek, amiről van tapasztalatom)

2017. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, szépnek találom a germán nőket.
2017. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!