Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért maradtam volna le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradtam volna le valamiről is azért, mert nem volt csajom 22 évesen? Még nagyon fiatal vagyok

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy lemaradtál? Mindegy is. Ne foglalkozz mások véleményével, haladj a saját belátásod, tempód szerint.
2017. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kérsz önvisszaigazolást olyanról, amire te is tudod a választ?


Ne legyél már ennyire kis bizonytalan!

2017. okt. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A világon semmiről nem maradtál le. Végre valaki, aki így áll hozzá, és nem sajnáltatja magát :D

#gimmefive

2017. okt. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A “csajom” alatt tartós kapcsolatot értesz, tehát csak futó kalandjaid voltak, vagy még az sem?
2017. okt. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Max a szappanoperákról ès a romantikus filmekről.
2017. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdést olyanok mondták neked, akik tul vannak az x-edik hazassagukon, x.edik gyerektartast fizetve es kiegeszitokent nem vetik meg az alkoholt sem?


Én ilyenkor legszivesebben megkerdeznem, hogy mirol maradtal le, hogy ennyi feleseget, vagy ferjet fogyasztottal el?


Nem igazan ertem, hogy egyeseknek miert faj olyan emberek elete, amikhez semmi kozuk, es miert akarjak raeroltetni a sajat elkepzelesuket.


Biztos nagyon unalmas lehet az eletuk, es irigykednek, hogy te boldog vagy egyedul is, es irigykednek, mert meghagyod magadnak a szabad valasztas lehetoseget, hogy csak olyan tarsat valassz majd magadnak, akivel szeretni is fogjatok egymast. Es ehhez ido kell, ha vki egyedul is jol erzi magat, az sosem lesz kapcsolatfuggo, es ugy a parkapcsolata is egeszseges lesz.


Szerintem sz.d le ezt a h.lye hagyomanyos sztereotipiat.

2017. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!