Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ezzel a fiatal csajszival?

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves csajszi, akit 1,5 éve ismerek.(az most mindegy honnan).

Én 41 vagyok. Van egy nálam1 évvel fiatalabb lányom.

Jóban vagyunk,sokat találkozgatunk a csajjal. Semmi szex vagy ilyesmi,mozizni szoktunk,kajálni, ilyenek. Ő totál belémzúgott.

Én természetesen tudtára adtam,hogy ebből nem lesz semmi,barátok vagyunk és nagyon jól van ez így.

Ő mostanában állandóan hergel. Folyton a szexről beszél, direkt rövid,kivágott cuccokban jön,ha találkozunk. Stb.

Meg is kérdezte pár hete,hoy mi lenne,ha csak szex lenne és ennyi.

Nemet mondtam. De csak nem adja fel.

Nem szeretném megdugnj,mert annál többet jelent a csaj és azzal elrontanánk a barátságot. Kapcsplatra meg nem szeretném,mert nagyon fiatal, úgyis jönne neki más stb.

Ti mit tennétek a helyemben?



2017. okt. 8. 23:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
*nála egy évvel fiatalabb lányom. Telóról írok a virsli ujjaimmal:D boccs
2017. okt. 8. 23:36
 2/66 anonim ***** válasza:
34%

Én biztosan nem hagynám ki. Most alapból, minek barátkozol 19 éves lányokkal? Nehezen tudom elképzelni, hogy 41 évesen aztán olyan nagyon jó haver lennél a számára vagy olyan jól mutatnál egy csajos estén mellettük.

Ő sem akar barátkozni veled szerintem csak bejössz neki és ezért marad a közeledben.

2017. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A legrosszabb ***** válasza:
41%
Egy 19 éves kis csitritől sok minden szemétség kitelik. Nagyon jól tetted, hogy nem húztad meg.
2017. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
63%
Hat ha apam 20 alatti lanyokat dugna, szerintem tobbet nem allnek szoba vele, mert elfogna a hanyinger tole.
2017. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
40%
Figyi, szerintem amíg képes vagy "akciózni", addig élni kell a lehetőséggel. Barátkozni impotensen is lehet évek múlva.
2017. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy meg, 41 évesen nem vagy képes meghozni egy saját döntést és gyakorin kell kérdezgetned, hogy lefeküdj-e egy lánnyal, ennek ellnére teljesen rád van kattanva egy tini?! Taníts mester!
2017. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
62%
megbeszélném vele, hogy ha így viselkedik, akkor neki is jobb lenne, ha nem beszélnétek egy jó ideig, mondjuk amíg nem lesz valakije + elmondanám, hogy azért, mert tényleg barátként tekintesz rá
2017. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Ém se nagyon értem ezt a barátkozós dolgot. Annak ellenére,hogy 21 évvel diősebb vavyok nála, eszméletlenül jókat tudunk beszélni,röhögni,ugyanazokat a dolgokat szeretjük,a stílusunk is egyforma. Szóval tényleg kísérteties a helyzet.

Az a bizonyos “dugás” után ez szerintem ugye mind megváltozna.

És ja,látom rajta,hogy bejövök neki,belémzúgott piszkosul,de nem tudok mit kezdeni a helyzettel:/

2017. okt. 8. 23:49
 9/66 anonim ***** válasza:
50%
Felejtsd el.
2017. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem verd be neki! Hajrá! Életed egyik legmocskosabb, legállatabb élménye lesz egy fiatal, tüzes kis r**anccal (aki persze tuti aranyos, kedves, okos, jólnevelt, de NEKED akarja előadni a r**anc énjét, így értettem). Tedd meg!!!
2017. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!