Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim cuccai között ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim cuccai között ezt találtam, van okom aggódni ugye?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy meg fogom kapni, hogy mit turkálok én más cuccai között, meg minden, na de a lényeg, hogy a pasim dolgai között találtam vmi szar minőségű pár száz ft-os gumikat, vibrátort, sikosító géleket. Azóta magamhoz se térek. Biztos szakítok vele, ha megjön. Jogosan teszem ugye?

2017. okt. 19. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Erről ez jut eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=4lyBYNX3Qvw


Felőlem azt csinálsz amit akarsz. Majd, ha a következő pasidnál találsz egy kést akkor azért szakítasz mert biztosan gyilkolni volt aznap este?

2017. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Azért előbb kérdezz rá, hátha neked akart meglepit, csak kissé sután :)
2017. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Arra gondolsz,h biszex lenne? Persze tedd csak szóvá.Én sem állnám meg szó nélkül.Jobb tisztázni.
2017. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Miből gondolod hogy nem azért vette, hogy feldobja az együttléteiteket?
2017. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Jogosan. A szar, gagyi óvszer önmagában szakító ok, még ha neked is vette, ez azt jelenti, hogy """véletlenül""" teherbe akar ejteni. Ki vesz olcsó óvszert?!
2017. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát arra hogy biszex én nem gondoltam egyébként, hanem csak az jár az agyamban hogy másik nő van.
2017. okt. 19. 21:00
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Először is meg lehetne kérdezni/beszélni felnőtt emberek módjára. Ugyanis ez felnőtt kategória, ha jól látom.
2017. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudhatjuk az okát, hogy miért tartogat ilyesmiket a hátad mögött, de mindegy is: ha az én nőm lennél repülnél, mint a seggbelőtt ármány.

Az orrodban turkálj, ne az én cuccaim között!

2017. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Maradi vagy.Nem veszed észre ,hogy változatosságot akar vinni a szexbe ? Tán meg kéne beszélni ?
2017. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy időnként próbál elrejteni kis figyelmességeket a főnökasszonya fiókjában. Légy nyugodt, csak félig troll! Elsősorban közérdekű tevékenységet folytat.
2017. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!