Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim cuccai között ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim cuccai között ezt találtam, van okom aggódni ugye?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy meg fogom kapni, hogy mit turkálok én más cuccai között, meg minden, na de a lényeg, hogy a pasim dolgai között találtam vmi szar minőségű pár száz ft-os gumikat, vibrátort, sikosító géleket. Azóta magamhoz se térek. Biztos szakítok vele, ha megjön. Jogosan teszem ugye?

2017. okt. 19. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2017. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bármiféle kommunikáció nélkül elhatározni, szakítasz? Persze... Jó ötlet, had vegye észre milyen lányokkal nem akar kapcsolatot.
2017. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Félig-meddig 8#ra reagálva, Ha kapcsolatban vagyunk, minden nyíltság alap, így ha én mint férfi, nem beszéltem ezekről, nem tartottam fontosnak, mint lány, ezt felhoznám mikor üdvözlésen túl vagyunk.

Miért ne turkálhatna cuccai között? Én imádom megvizsgálni másik élőterét, s ha ezt csinálná a partner.., hát tegye. Ha szét túr mindent, de utána vissza rakja helyére, akkor ahogy akarja.. Vicces, de nem borzalmas szörnyűség, 8#, de komolyan.

2017. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!