Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogyan közölnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan közölnétek a barátnőtökkel, hogy éjszaka büdös a szellentése, ezért nem szeretném, ha egy takarót használnánk?

Figyelt kérdés
Tudom ez problémás téma. Ráadásul mikor napközbe együtt vagyunk szégyenli is a pukizást meg hasonló, nem is szokot. De éjjel miközben alszik olyanokat rotyogtat, hogy nem lehet kibírni. Vettem neki takarot is szülinapjár, de azt is közösen használjuk mert nem szeret külön takaróval lenni. Hónapok óta tűröm ezt, de őszintén szólva már kiábrándító is.(hogy büdös) Most mit tegyek?
2017. okt. 20. 01:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
ha elmulik a "rozsaszinu kod szerelmi erzes" meg fogod utalni ezert. en szakitanek a helyedben mert ez nem fog valtozni. miota vagytok egyutt?
2017. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért fingja tele a szobát, mert napközben tartogatja, aztán éjszaka meg kirobban belőle.

Ismerős szituáció, de engem nem zavar.

Egyébként jobban jársz, ha elfogadod, mert akkor napközben ereget, így éjszaka már nem lesz mit.

2017. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerű: megbeszéled vele,hogy akár napközben,akárceste menjen ki a mosdóba és eressze ki ott.

Ha esetleg a bél gyenge flórája a gond,akkor a Normaflor-t is ihatná (nem ártana vele egyébként sem).

Ezeket tanácsolom. Finoman,tapintatosan de komolyan is el lehet ezt mondani.

2017. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
Szegény lány! Szerinted ha ilyenért elhagyna mindenkit a párja hány egyedülálló lenne? Ez nem egyedi eset! Ha a fingás miatt mindenki problémázna szép is lenne! Ha befingik a takaró alá emeld fel a takarót engedd ki a szoba sztratoszférájába elűzi a rossz démonokat 🤔
2017. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Itass vele kefírt helyreállítja a bélműködést
2017. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
11%
Plug. Az olyan, mit a cumi, csak nem oralis funkciója van hanem...
2017. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
14%

Bocs, tévedtem. A plug, olyan elven működik, mint az orrcsipesz, annak, aki horkol:felébred.


A jelen helyzetben a megnőtt metán-nyomás hatására, mint a pezsgős üveg kilővi, amire felébred az alany.

2017. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
14%
14 es ez szerintem egy ido utan utalatot szul ugyanugy mint van akinek rossz a szajszaga vagy a gyomra miatt vagy mas miatt es nem tudjak megszuntetni. en nem tudnek ilyen emberrel hosszu tavon egyutt elni. nem tudom miota vannak egyutt de egy uj keletu kapcsolatnal ez mar problema akkor kesobb meg inkabb az lesz. az a baj hogy ami eleinte csak zavaro az kesobb gyuloletesse valik.
2017. okt. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A nagyon budos belgaz azert nem kellene, hogy normalisnak szamitson. Elso ranezesre laktoz intolerancia, aztan a tul sok hus es edesseg is erjedest okozhat. Szoval ehhez muszaj lenne finoman szoba hozni, mert lehet, hogy van oka es ezen valtoztatni is lehet.
2021. júl. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak túlreagálja a kérdező és nem tudja elfogadni, hogy a nők sem unikornisködöt eregetnek. Egyébként ha már együtt is laktok kellene lenni akkora nyitottságnak egymás felé, hogy szépen elmondod az észrevételedet ezzel kapcsolatban. Aki emiatt a szakításra szavazna az nem tudom mit gonol egy kapcsolatról.. A másik csak egy szeretetdoboz??

Ugyan úgy eszik, kakil, pukizik az a nő, mint én, aki szintén nő. Szép is lenne emiatt szakítani.

Sajnos nekem a gyomrom beteg és iszonyatos szájszagom van amit néha észre sem veszek. A párom ha zavarja szól, és öblögetek. Ilyen egyszerű. Nem veszem sértésnek, ez egy olyan betegség amire nincs gyógyszer. (voltam ezer helyen.)

2021. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!