Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogyan közölnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan közölnétek a barátnőtökkel, hogy éjszaka büdös a szellentése, ezért nem szeretném, ha egy takarót használnánk?

Figyelt kérdés
Tudom ez problémás téma. Ráadásul mikor napközbe együtt vagyunk szégyenli is a pukizást meg hasonló, nem is szokot. De éjjel miközben alszik olyanokat rotyogtat, hogy nem lehet kibírni. Vettem neki takarot is szülinapjár, de azt is közösen használjuk mert nem szeret külön takaróval lenni. Hónapok óta tűröm ezt, de őszintén szólva már kiábrándító is.(hogy büdös) Most mit tegyek?
2017. okt. 20. 01:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Vagy csak simán mondd azt, hogy külön takaróval akarsz aludni, mert mindig kint van a hátad és fázik. Meg kémyelmetlen így. (Őszintén, én is utálok egy takaróval aludni.) Nem kell feltétlen a képébe vágni, hogy büdöset fingik.

De valószínűleg azért este jön ki neki, azért ennyi, és azért ilyen büdös, mert nap közben visszatartja. Beszéld meg vele, hogy ez így nem okés.

2021. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20 as nak. nagyon sajnalom, nekem is volt egy kolleganom gyogyszeresz, akinek szegenynek borzaszto szajszaga volt. tunderi okos aranyos teremtes volt 2 gyerek anyukaja. Fogalmam sincs o tudta e ezt a temat soha nem erintettuk meg pont azert mert nem tudtuk mennyire van ezzel kepben. Azt hiszem egy hosszabb kapcsolatban mas a dolog mint ha nagyon ujak egymasnak. addigra a tarsnak van ideje "beleszokni" es vagy toleralja vagy mar nincsenek egyutt. Tudom hogy szivtelenul hangzott a szakitas gondolata de ha mondjuk egy ev ota vannak egyutt es egyre jobban zavarja akkor elojonnek idovel mas problemak is. de nem valaszolt hogy miota vannak egyutt.Az oblogetessel elmulik a szag?
2022. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22-nek. Igen elmúlik egy időre, de inkább elnyomja az erőteljesebb mentol szaga. Igazából az sem mindegy, hogy mit iszok és eszek aznap. Pl az erősebb kaják után sokkal büdösebb a szám, illetve tea után. A víz, colával nincs ilyen gond hálistennek. Próbálok arra figyelni, hogy idegen helyen ne másszak bele más arcába ami miatt távolságtartónak tűnhetek, de még mindig jobb szerintem, mint hogy érezze. Nem szeretek közvetlen közelről beszélgetni pont emiatt. Igen, nem túl jó helyzet de szerencsére tisztában vagyok vele
2022. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!