Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami komolyabb? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha kicsit furcsának tűnik a kérdés, itt bővebben kifejtem. Én egy 20 éves lány vagyok, akinek nincs sok tapasztalata a szerelemben még. Most egy pár hete, egy bulin, ahol közös ismerőseink voltak, megismerkedtem egy 25 éves fiúval, aki tetszik nekem, és lehet én is neki.

Idáig elég sokat beszélgettünk, ő írt rám a legtöbbször. Szeretném, ha lenne belőle valami, de mondjuk a buli óta egyszer láttuk egymást, akkor is ő vett észre hamarabb az utcán, és mikor én észrevettem, ő már bámult.

A beszélgetéseink elég jól mentek, de még odáig nem jutottunk, hogy találkozzunk valahol, vagy menjünk valahova ketten. A telefonszáma is megvan, ő adta le hamarabb.

Viszont, hallottam egy pár közös ismerősünktől hogy szokott alkalmizni más lányokkal, sőt, még utoljára az egyik lány unokatesóm is bevallotta végül, hogy neki is "felajánlotta" ezt, bár ő kijelentette, hogy nem ment bele, mert neki nem jön be a srác.

Így nem tudom, hogy vajon velem is csak annyit akarna, vagy esetleg többet? Nem tudom, hogy más lányok közelében hogyan szokott viselkedni, vagy tulajdonképpen melyiktől mit is akar.

Mivel én nem ismerem még olyan jól, nem tudom megmondani eyből, hogy mit szeretne, de majd biztos ki fog derülni a késöbbiekben. De engem nem fog olcsón megkapni, az egyszer biztos. És nem is bánnám, ha lenne komolyabb az alkalminál.

Ti, aki tapasztaltabbak vagytok az ilyesmibe, mit tennétek a helyembe, hogyan kezelnétek ezt? Az értelmes válaszokat előre köszönöm.



2017. okt. 20. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból nem szoktam addig komolyan venni senkit, amíg el nem hív randizni. Ha valaki mindig csak írogat nekem, de nem képes elhívni találkozni, akkor én pár nap után már vissza se írok neki. Nem chaten kell élni az életet.


Ennyiből még nem lehet tudni, hogy mit akarhat és te se tervezgess még vele semmit, hisz lényegében nemis ismered. Majd ha megtalálja a golyóit és elhív találkozni, akkor kezdhetsz ilyeneken agyalni :D De én inkább távol tartom magam a kalandozós pasiktól, pontosabban komoly kapcsolatot nem ilyenekkel terveznék(a jelenlegi párom 26 éves és 2 hároméves kapcsolata volt, teljesen “párkapcsolatos típus”, de sokáig kellett várnom, míg ilyen srácot találtam, pont azért, mert ők szinte mindig foglaltak :D).

2017. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen nem ábrándozok még semmi féle kapcsolaton, csak annyira gondoltam, hogy jó lenne, és ha azt szeretné, akkor belemennék.

De, mivel alig ismerem, majd a késöbbiekbe talán ki fog sülni belőle valami, meglátjuk mi lesz.

Én is nehezen találok olyan férfit, még aki tényleg komolyan akar valamit. Volt egy fiú, akivel majdnem lett valami, de aztán amit késöbb megtudtam róla, nem is bánom, hogy nem jöttem össze vele. A jelenlegi barátnőjét is csalja össze vissza...

Szóval, nekem nem hogy tapasztalatom, de szerencsém sincs az ilyesmibe. XD :D

2017. okt. 20. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nagyon fiatal vagy még, bőven van időd rendes fiút találni ;) Sok ilyen srác van amúgy, de bulikban azért kisebb arányban, én személy szerint tinderen ismertem meg a barátom.

21L

2017. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!