Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha ti komolyabb kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti komolyabb kapcsolatot szeretnétek egy lánytól jobban "elvárjátok", hogy a szexre később kerűljön sor?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Ha komolyan gondoljuk mind a ketten még lehet szex a harmadik randin. Felnőttek vagyunk és mind a ketten tudjuk mi a jó és mit akarunk. Inkább fiatalon van ennek jelentősége szerintem. 28/f
2017. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem. Két felnőtt, már nem szűz ember simán lefekhet egymással 3-6 randi és/vagy két-három hét ismerkedés után maximum.


Volt egy egyszer egy csaj pár éve, akire egy hónapot vártam, de az volt a maximum. Ellenben életem eddigi legnagyobb szerelmével már a második randinkon lefeküdtünk.

Egy bizalmatlan, mindenhol a rosszat kereső csajnak viszont elhiszem, hogy szar, mert nem tudhatja biztosan hogy a másik mit akar tőle.


26/f

2017. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal 1 hónap ismerkedés és kb ugyanennyi járás után felüdtünk le (22 és 26 évesek voltunk). Utólag rákérdeztem nála, mert engem is érdekelt ugyanez és azt mondta, hogy szerinte egy pont jó volt, mert nem feküdtünk rögtön le, látszottak a komoly szándékok, de azért nem kellett hónapokat sem könyörögni, hogy kellettem volna magamat :)
2017. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az összefüggést nem értem
2017. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem szeretem elsietni a dolgokat,s ez eddig egyik páromat se zavarta,sőt volt aki kifejezetten "halasztani" akarta a dolgot. De ez mindenkinél más. Lásd pl #1-est. Meghát gügg a partnertől is.
2017. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

Én minden nőt dobtam, aki 8-10 randi előtt engedte.

Erre jött egy lány, akivel utcán futottam össze és 3 óra múlva, ágyban voltunk és ő lett a párom.

2017. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a párommal majdnem szexeltünk az első randin, de végül is csak 2-3 alkalommal később került erre sor, de attól még együtt vagyunk lassan két éve. Soha nem ismertem egy olyan férfit sem (haveri körben sem), akit kiábrándított volna, ha már az elején van szex.
2017. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát aki mondjuk már az első alkalommal vevő lenne erre, az kiesik. De utána nem hiszem, hogy ez hátráltató tényező lenne.
2017. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal egyéjszakásból jöttünk össze, most 3. éve vagyunk együtt, rá se nézünk másra. Csak megéreztem az illatát és eldöntöttem, hogy őt én mostantól szeretem.

20L

2017. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom páromnak, hogy amikor ő úgy érzi, hogy akarja akkor valahogy azt "jelezze". Sose erősködök rajta.
2017. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!