Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Van-e esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Van-e esély komolyabb folytatásra, vagy ennyi volt? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Van egy hölgy a munkahelyen, akivel kicsit jóban lettünk. Tartottuk a kapcsolatot. Munkán kívül is csináltunk programokat. Például kajálás, séta, mozi, strand. Jó hangulatban telt az egész. Engedte, hogy megsimogassam a vállát és derekát. Engedte, megpusziljam a vállát és hátát. Az utolsó talin magához húzott és mondta, hogy ha törik, ha szakad nem tartjuk a kapcsolatot, mert miattam volt szuper neki minden. És nagyon kedvel. Múlt héten 3-szor mentünk ki a buszhoz munkából. Akkor i s nagyon jól megvoltunk. És örült a csokinak, amit kapott tőlem, plusz a kedvenc csokiját is eltaláltam neki. És még másnap is nevetett, kuncogott az egyik viccemen. Azóta szinte nem írt semmit, nem válaszolt a megkeresésemre, az üzeneteimre. Nem beszéltünk semmit. Nem akarom túl reagálni, és nem szeretnék ráakaszkodni.
2017. szept. 5. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a részt nem értem, hogy "ha törik, ha szakad, nem tartjuk a kapcsolatot". Ha jól érzitek magatokat együtt, miért nem folytatjátok?
2017. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mi mit csináljunk?Beszéljünk mi vele?Vagy mit szeretnél?
2017. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi van?

"ha törik, ha szakad nem tartjuk a kapcsolatot, mert miattam volt szuper neki minden."

Wat?????

2017. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Javítanám a leírást: Azt mondta, ha törik, ha szakad, tartjuk a kapcsolatot, mert nagyon szuper volt eddig minden neki, miattam.
2017. szept. 5. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Megijedt, túl szép volt, hogy igaz legyen. Gondolom már csalódott...van egy roszabb verzió is, lehet kapcsolatban van, de jól esett neki kicsit a figyelmed.
2017. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!