Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha a párotok sírna szex után?

Figyelt kérdés
Fiúról lenne szó.
2017. okt. 20. 19:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szex előtt, mindig készítenék oda jócskán papírzsepit.
2017. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Meglepődnék, de talán még jól is esne.


Sőt egy nagyon intenzív orgazmus után együtt sírnánk mert akkor én is szoktam kicsit :D

N

2017. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy rövid kapcsolatom egy domina beállítottságú csajjal, ő mindig mondta, h élvezi, ha a pasi már sír a szex után.. mondjuk 1-2 óra izgatás után.
2017. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%
Kidobnám. Vagy ha azonnal nem is, de eléggé elmenne tőle a kedvem. Felnőtt férfi ne bőgjön már a szextől, örömében sem, lol. Mintha ez ekkora euforikus élmény lenne :'D (Feltételezem magamból kiindulva, hogy nem szűzről van szó, mert olyan nem lenne a párom.)
2017. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

14#, Drága tanulatlan barátom..., hogy neked mennyit kell még tanulnod... :)) Várunk haza.


Ha odáig jutna, már én is elkezdtem volna vele, vagy egységállapotba zuhanok s azt sugározva imádnám.

2017. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Fejlett EQ-ja van. És ez jó."


Ennek semmi köze az EQ-hoz.

2017. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megsimogatnám a hátát, vigasztalnám,megölelném.
2017. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Forgatnám a szemem, hogy tipikus, csak nekem lehet ilyen "szerencsém".
2017. okt. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!