Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Becsapás hogyha nem mondunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapás hogyha nem mondunk el olyan dolgokat a párunknak amik kihatással lehetnek később a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogyha valaki súlyosan lelki sérült vagy pedig valamilyen mentális problémái vannak amit el tud titkolni.
2017. okt. 20. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez speciel problema, mert egy mentalis beteg vagy sulyosan serult emberrel lehetetlen egeszseges kapcsolatban elni, ugyhogy a masiknak joga van tudni rola.
2017. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Te szerintem értelmileg is sérült vagy!


"amik kihatással lehetnek később a kapcsolatra?"

Mert, szerinted akkor nem becsapás?

Használd már az eszedet, már ha van!

2017. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De akkor tulajdonképpen az akinek ilyen gondjai vannak halálra van ítélve és egyedül fog meghalni. Nem elmondani becsapás, elmondani rossz ötlet mert akkor a másik fél előre leír és meg se fogja próbálni a kapcsolatot.
2017. okt. 20. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ige becsapás mond el és ha a másik elfogad így is akkor menj bele...

amúgy meg egy lelki beteg emberrel elég nehéz kijönni

én is voltam depressziós tudom milyen, továbbá hasonló emberekkel foglalkozom tudom mind2 oldalról milyen

2017. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan, egy lelki beteg ember, aki még saját magát is utálja, miért akar párkapcsolatot, úgy őszintén?

Előbb menjen el pszichológushoz, tegye rendbe magát, és csak utána akarjon kapcsolatot!

2017. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talan osszeszedhetned magadat es megoldhatnad azokat a “sulyos” lelki gondjaidat.
2017. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A problémái úgyis kiderülnek a kapcsolatban, mert aszerint fog viselkedni. Szerintem ha van már bizalom és elmélyült a kapcsolat, akkor fel lehet hozni egy diagnózist (ha erre gondolsz) anélkül, hogy a másik kifordulna a kapcsolatból. Ha szeret, marad.
2017. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így igazából nem a párod, nem a partnered, ugyanúgy egyedül vagy, mintha ő nem lenne.

Főleg ilyen dolgokat kéne elmondani.


Bolond emberi faj... Sokat kell még tanuljatok.

2017. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Együtt voltam bipoláris emberrel, támogattam, segítettem ahogy tudtam. Elhagyott másért akivel egy hónap után szajítottak... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy lehet találsz olyat aki elfogad és belédszeret, de becsüld meg.


22N

2017. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olykor a tények elhalgatása is hazugság
2017. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!