Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan lehet finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan lehet finoman a tudtotokra adni, hogy igazából nem komoly kapcsolatra szeretne magának egy férfi? Hogyan nem éreznétek sértőnek vagy megalázónak?

Figyelt kérdés

Több lánnyal is beszéltem meg randit és eléggé úgy tűnik, hogy úgy várják mint beduin az esőt.

Ők írnak, ők érdeklődnek és túl lelkesek már az elején. Fogalmazhatunk úgy is, hogy jelenleg ez nekem túl gyors tempó, hiszen még nem találkoztunk kettesben, de már hozzám akarják igazítani a napjukat.


Én viszont csak ismerkedni szeretnék egyenlőre, élni, kalandozni, utána úgyis kiderül mi lesz a dologból.

Komoly kapcsolatban viszont nem gondolkodom mert nincs rá sem időm és lekötni sem akarom magam mert tudom, hogy úgysem állnám meg, ha jön egy lehetőség, de ajtóstul sem akarok a házba rohanni.


Hol és hogyan érdemes ezt felhozni egy találkozó alkalmával, hogy ne bántsam meg, de csalódást sem okozzak?

Kihasználni persze egyiküket sem akarom, jobb az egyenesség, de ugye az sem mindegy hogyan.


2017. okt. 13. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2017. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, milyen formában szoktál gyakrabban ismerkedni. Ha alapvetően neten, ott fel lehet hozni a témát, hogy ki milyen céllal regisztrált, és akkor elmondhatod, hogy te most mittudomén csak ismerkedni jöttél, aztán majd meglátod, mi alakul. Ha meg valaki nagyon a komoly kapcsolatos témát erőlteti, akkor nála meg legyél előzékeny, és mondd meg, hogy akkor sajnos nem egyeznek az elképzeléseitek, hitegetni meg nem szeretnéd. Én legalábbis így szoktam csinálni, mert hasonló szituban vagyok, csak lányként
2017. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Egész egyszerűen mondd meg így őszintén. Ez nem megbántás, hisz még nemis találkoztatok, nemis a személyük ellen szól, csak közlöd velük a szándékodat, így nem húzzátok egymás idejét. Az lenne a legkorrektebb, ha minden ember így csinálná.
2017. okt. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Legcélszerűbb első találkozáskor közölni.

Én személy szerint bármilyen formában sértőnek találnám.

2017. okt. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két dolgot tehetsz, vagy átvered őket, hízelegsz és dobod a szex után, ami valószínűleg nagyobb sikerre visz vagy őszintén elmondod mit szeretnél, kisebb lesz a sikered, de korrekt voltál. Vagy beéred azzal, hogy körülrajonganak és a kegyeid lesik. :)
2017. okt. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Miért lenen megalázó, ha tiszteled annyira a másikat, hogy elmondod a szándékaid? Én pont, hogy értékelném az őszinteséged és utána eldönteném, hogy mit szeretnék kezdeni a helyzettel. Nem tudhatod, hogy a másik mit reagál. Lehet ő sem akar komolyat.
2017. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már az ismerkedés leges legelején leírhatnád nekik, hogy te ilyesmire vágysz.
2017. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki nem olyan típus, hogy laza kapcsolatot akarna, az mindenhogy megalázónak tartaná. Én is. Valszeg magamra venném, hogy "á, ez a csak egy dugásra vagy ágymelegítőnek jó, de amúgy nem". Főleg randi megbeszélése UTÁN... hát a szabvány ember akkor megy randizni, ha komolyat akar... vagy legalábbis fogalmazzunk úgy, hogy a legtöbb ember úgy van nevelve. Hogy van olyan tapló, aki beeteti randival a csajt, aztán egy dugás után szedi a sátorfáját, azt ne vegyük ide.


Talán a legkevésbé sértő az, ha már a randi megbeszélése ELŐTT lefekteted, hogy te most laza kapcsolatot keresel (esetleg hozzáteszed, hogy a mostani életviteled miatt), és ha emiatt visszamondja, azt megérted. Most, hogy így már leszervezted a randit, még előtte tisztázd ezt velük, és ne randi után, hogy "jó volt az este, szimpi vagy, de amúgy csak néha elvinnélek moziba, és aztán megdugnálak, de komolyra ne számítsd"... persze sarkítva írtam, de érted, mire akarok kilyukadni.

2017. okt. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!