Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt életed legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életed legrosszabb párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Meséljetek!
2017. okt. 21. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor még a balos se akarta :o
2017. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Nem volt ilyen, mert egy rossz kapcsolatba bele se kezdek. Vagy legyen nagyon jó, vagy vagyok szingli :D

21L

2017. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Elképesztően féltékeny volt a lány, és az első idők szelíd csöndes lánykájából fokozatosan ment át házisárkányba, végén tébolyában a tetlegességtől sem tartózkodott. Szó szerint menekültem előle, és még jó ideig zaklatott, hogy kezdjük újra. Sajnos ez az elején egyáltalán nem látszott rajta...
2017. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen kapcsolatom volt, van. Ki kellett várni azt, aki a megfelelő.
2017. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nem nevezem párkapcsolatnak az ebben eltöltött időt, mert is méltó rá.

Csak annyit mondok: nárcisztikus manipulátor. Aki tudja ez mit jelent, és esetleg tapasztalta is, annak a legrosszabb emléke, annak ellenére, hogy sokat lehet tanulni belőle.

2017. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
55%

Minden ugy indult mint a mesekben, de nagyon nagy volt a tavolsag, igy csak ugy tudtuk megoldani, hogy par honapig neten beszelunk aztan egyutt lakunk.

A csapda az volt, hogy meg ma is ugy gondolom, hogy egy nagyon okos lany, aki a tokeletes minta, hogyan kell jol kommunikalni. Emberileg is nagyon joszivu, s csinos is. Ezert szivtam eveken keresztul.


A rossz parkapcsolat ezert huzodhat sokaig, mert az apro dolgok teszik tonkre. A lanynak duhkezelesi problemai voltak, emlekszem olyan esetekre mikor egyszer az egyik oldal mellet kardoskodott ra maskor a masik oldal mellett teljes mellszelessegbe, en meg csak neztem 3 heten total az ellenkezoje miatt tombolt, mert ez az volt. Komolyan feltem, hogy kart tesz magaban. Illetve amikor a duh eltunt akkor atcsapott sirasba. S emelle kepzeljetek el, olyan habitust, hogy egy rossz mondatra beindult adolog.

2017. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Eddig csak egy kapcsolatom volt, úgyhogy ezt tudom a legrosszabbnak titulálni. Az első pár évben nem igazán voltak problémák köztünk, nagyon szerelmesek voltunk. Aztán idővel az exem egyre több bunkó, bántó megjegyzést mondott nekem. Bíztam benne, hogy változik, és hogy szeret, ezért nem szakítottam, pedig nagyon szenvedtem. Nem sokkal később szakított, másnap pedig bevallotta, hogy igazából már máshogy látja, nem akar nélkülem lenni, próbáljuk meg újra. Képtelen voltam rá, pedig még akkor is nagyon szerettem. A szakítás óta kb 2 hónap telt el. Bánom, hogy ő már nincs nekem, vele terveztem a jövőmet. De tudom, hogy jobb így. A bunkó beszólásai mindig visszhangzanak a fejemben, amikor eszembe jut.

21N

2017. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kín és gyönyör kavalkádja.
2017. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hasonló mint amit az #5 írt. Nárcisztikus manipulátor. De legalább tudom, hogy ezentúl milyen embereket kell elkerülnöm. Igazán tanulságos volt.
2017. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak vele edzhettem ,vele mehettem mindenhova, suliba kellett vna mennem de korabban felkelt elment es bezárt a házukba. Itt ossze is pakoltam. Szoltam apunak vigyen el.. el is vitt.

Sosem.hivtam tobbe, aztan egyszer csak szembejott velem egy buliban, kiráncigált ordított velem vagy 3 szor megutott mire meghallottak minket !! En ra 1 honapra nemetorszagba koltoztem ott is megtalalt nem hagyott beken sirva konyorgott.. ott batyam mentett ki

2017. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!