Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi flegma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi flegma, unott, telefonját nyomkodó nő? Semmit nem lehet velük kezdeni, ha köszönök akkor még ők vannak megsértődve mert hozzájuk mertem szólni!

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem túlzás, hogyha köszönsz akkor meg lennének sértődve...

Ezt honnan szedted vagy miből szűrted le?

2017. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2017. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez csak egy példa a sok közül!

A minap jöttem haza, bementem a boltba az eladó csaj barátnője a kérdésben említett szituációban volt.

Befelé menet köszöntem nekik, annyira nem méltatott hogy rám nézzen, és azt mondja helló vagy akármi.

Kifelé menet már nem is köszöntem neki, de látszólag nem is nagyon érdekelte, nyomkodta tovább a telefonját.

És mielőtt jönnének a kötekedések, ez csak egy a sok példa közül amivel nap mint nap találkozok!

#2 mintha én írtam volna ki azt a kérdést..

2017. okt. 21. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem azért mentek az utcára, hogy ismerkedjenek, hanem mert dolguk van.
2017. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Én azért nyomkodom a telefont, mert ismerősökkel vagy a barátommal beszélek, és nem idegenekre vágyom.


AMúgy én is a baracklekvárra szavazok.

2017. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én ma egy nőt láttam két kislánnyal a játszótéren, és ők hiába mondták hogy anya gyere velünk játszani, ő inkább nyomogatta a telefonját. De szerintem ilyen karakterek nemtől függetlenül vannak.
2017. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha megyek A-ból B-be, akkor nem szeretném, ha megzavarnának.

És azért nyomogatom a telefonom, mert közben a barátommal beszélek.

A flegma arccal pedig nem tudok mit kezdeni, alapból ilyen arcszerkezetem van. :/

2017. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az adott szituáció sokmindentől függ.

Ez férfiakra is érvényes. Múltkor elmentem egy rendezvényre, gondoltam de jó, sok új embert ismerek meg. Hát tudod mikor. Mindenki a telefonját nyomkodta.

Vagy a vonatra felszállt egy adonisz, szerettem volna vele felvenni a szemkontaktust, de a telefonját nyomkodta.

Szerintem pár évtized múlva megszűnik a kommunikáció a valóságban-és a virtuális világban fogunk csak élni.

Ennek ellenére sok nő és férfi van, aki nem ezt a csoportot képviseli hála a jó égnek, őket kell megtalálni. :)

Én ki vagyok nézve a korombeliek köréből, mert nincs Insta-hashtag-grammom. :)

2017. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a buszon szoktam a telefonomat nyomkodni, mert addig is legalább vmi értelmeset csinálok, nem bambulom a többi utast. Ha bárhol máshol vmit pötyögök a telefonomon, akkor 99%-ban sürgős és fontos dolog miatt használom. De az megint más kérdés, hogy milyen helyzetben van az adott nő. Ha a munkája közben nyomkodja a telefont, és emiatt nem szolgálja ki az ügyfelet, az TAHÓSÁG. Ha nem ismer téged, nem is olyan közegben vagytok, akkor meg minek kellene visszaköszönnie? Nem kötelessége veled ismerkedni. Akkor é is megsértődnék, ha épp fontos dolgot csinálnék, de random Józsiként rám köszönnél, és láthatóan meg lennél sértődve, amiért nem azonnal elkezdenék veled bájologni. Nem tudhatod, mit csinál vki épp a telefonján.
2017. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem akarok idegenekkel ismerkedni. barátokra nem nagyon tartok igényt, szerelmeses barátom van, akkor minek szemezgessek másokkal.

ha bemegyek valahova és hasonlók, akkor köszönök. az utcán a sziiiaaaaa beszólásokra miért kéne reagálnom?

megsértődni nem szoktam. ez inkább a hozzád hasonlókra igaz, mint ahogy a kérdésből is látszik. te sértődsz meg, mert random emberek nem akarnak veled beszélgetni. nekem se köszönnek mindig vissza. megállapítom esetleg hogy bunkó, aztán elfelejtem. ennyi.

2017. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!