Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szörnyű a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szörnyű a fiatal nők kisugárzása?

Figyelt kérdés

Jövök haza a metrón és szinte az összes (csinos) fiatal lány teljesen bele van merülve a telefonjába, mintha fából lennének. Amelyik egyszer-egyszer felpillant gyakorlatilag majdnem embert öl azzal a nézéssel amit elereszt.


Miért ilyen negatívak a fiatal lányok hogy legyen így mersze egy srácnak bármit is megpróbálnia ?


2017. okt. 5. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem senki nem akarja, hogy a metrón leszólítsák. Én legalábbis ezért veszem fel ott a "nemtörődöm" kisugárzást :D
2017. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy, barátom van, mint ahogy a legtöbb fiatal, pláne csinos lánynak, nyilván inkább mobilozok, minthogy napi szinten random metrós srácokat kelljen leráznom. Egyébként a srácok ugyanezt csinálják.
2017. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy mindenki a telefonját bújja, bár megjegyzem nagyon gáz. A baj azzal rettenetes kisugárzással van ami a tekintetekből, a mimikából és a testtartásból ered főleg. Tényleg felgma és passzívan goromba.


Ugyan ezt láttam a belvárosban az utcákon is, nyilván a metrómegállókban is, pláne miután direkt erre figyeltem.


A turisták sokkal vidámabbak és el lehetett kapni legalább egy-egy tekintetet tőlük.

Nem kötözködésből írom, de ez nagyon gáz így :( Ne legyetek már ilyenek légyszi.

2017. okt. 5. 19:19
 4/127 anonim ***** válasza:
85%
Fele azért goromba mert leszóllítják, fele azért mert nem szólítják le őket.
2017. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
89%
Hogy elkerüljék a kéretlen próbálkozókat, akik valamiért az utcán akarnak ismerkedni...
2017. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
82%
3# Miért, ha ilyen vagyok, akkor mi van? Mit nem értesz azon, hogy nem akarok napi szinten azzal foglalkozni, hogy most éppen hogyan utasítsam vissza az épp aktuális bepróbálkozót? Bocs, leszarom, ha a flegma arcom miatt valaki telesírja alvás előtt a párnáját :(
2017. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 A kérdező kommentje:

Egy órát metróztam és minden lány ilyen volt. :(


Mitől féltek, de komolyan ?

Miért lenne az baj, ha valaki szólna hozzátok kedvesen és megpróbálna kicsit beszélgetni veletek ? Esetleg egy kávé, vagy süti és utána ha kialakult bármilyen szimpátia, akkor következő alkalom akár...

2017. okt. 5. 19:23
 8/127 A kérdező kommentje:
Milyen fajtám ? Te normális vagy ?
2017. okt. 5. 19:27
 9/127 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem akarjuk, mert ha nem tetszel, tök ciki mindenki előtt visszautasítani. Márpedig jó pasik nem szoktak ilyen helyeken ismerkedni.
2017. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 A kérdező kommentje:

10-es: Ja értem, a jó pasik facebukon "szijjjacicavangazdadoznak"... Szörnyű mi lett ebből a világból tényleg.


De most tegyük fel, hogy nem is akarok próbálkozni, akkor is borzasztó érzés nézni ezt. Olyan mintha gyűlölnétek mindenkit minden ok nélkül és ami tényleg nagyon durva hogy szinte az összes csaj ilyen. Ne legyetek már ilyenek kérlek titeket :(

2017. okt. 5. 19:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!