Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy nő flegma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy nő flegma, pökhendi stílussal utasít vissza egy férfit az nem épp olyan mintha egy férfi hasonlóan akarta volna felszedni?

Figyelt kérdés

A mai nap ezekről a kérdésekről szólt úgy tűnik.

Megfigyeltem, hogy a nők vérig vannak sértődve, ha pl. autóból rájuk dudálnak vagy pl utánok fütyülnek, kiabálnak az úton, hogy mennyire megb.sznák őket vagy milyen dögösen néznek ki.

Ez nem épp olyan amikor valaki normális stílusban megy oda, de mégis megalázó, bunkó stílussal küldik el? Érdekes, ezzel többnyire egyet is értenek merthogy ez a jó módszer...


Fiktív kérdés, de érdekelnének a vélemények.


2017. jún. 18. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Jaguár, Jaguár. Te is tudod, hogy xaros kézből nem bók a bók ;D

30/f

2017. jún. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lazy Lover ***** válasza:
32%
de olyan! biztos sokan akarják felszedni a csajokat 1 nap de nem kéne köcsögösködni mindenkivel
2017. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy fura, de én úgy vagyok vele, hogy nem zavar, ha bunkón utasítanak vissza... Sőt, ha ezt teszik, legalább tudom, hogy egy hülye p...a, jobb, hogy nem is lett köztünk semmi, viszont ha kedvesen utasít vissza egy nő, akkor szomorúbb vagyok, mert lehet, hogy egy rendes ember lett volna.
2017. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Ez karma, Kérdező - amilyen mértékkel ők mérnek, azt kapják vissza. Nem sajnálom őket. Ha ők útszéli prosztó stílussal koptatnak le valakit aki NEM szolgált rá, igenis megérdemlik a kőművesfüttyögést, beszólogatást.


Persze ha a fószer tahó módon közeledik a nőhöz, érthető, hogy a nő se épp barokkos körmondatokkal fogja elküldeni a...na, oda...

2017. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Jaguar en ugy vettem eszre hogy a mai lányok egymast között sztorizva,jól szórakoznak azon hogy milyen szavakkal kosaraztak ki a pasikat!Itt tartunk!De hogy az autóból beszólogatasrol is essek szó!

Nem mindegy milyen autó es milyen jóképü az illető!

Ha mindkettő *5-ös akkor beszall a némber-)

2017. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Hát, mikor nekem szóltak ki autóból, hogy szálljak be, a szar is belém fagyott, hogy most kerülök be az emberkereskedelembe.


Nézd, a férfiak veszélyesebbek. Ha én ma leszbikus lennék, és nők szólnának be nekem, nem félnék, mert én is átlagos nő vagyok, ha nekem esik, van esélyem.


De amíg valaki félelmetes, addig megértem azt, aki csúnyán küldi el. Bár én ezt nem merem, mert akkor meg attól félek, hogy bosszúból megvár és megöl, vagy rosszabb.


Én elhiszem, hogy vannak olyan férfiak, akik nem értik a nemet, itt is rengeteg kérdés van, hogy "levegőt vett, van esélyem?". És nekem férfiak is mondták, hogy vegyek vissza a MOSOLYGÁSBÓL, mert a férfiak félreértik, és az én hibám lesz.

2017. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
De olyan. De sok ferfi normalis kozeledeset sok no eroszakosnak iteli egy olyan vilagban ahol a leszolitas mar onmagaban a zaklatas hatarat surolja,
2017. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez igaz, ezért is szoktam írni, hogy utcán leszólogatással ismerkedni eléggé proli alja dolog, és persze mindig jön valami droidvezér aki lepontoz.
2017. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

#6 kissé paranoiás vagy, nem gondolod?

Magyarországról beszélünk, nem afrikáról vagy a közel keletről...

2017. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Magyarországon nincs bűnözés? Lopás, testi sértés, nemi erőszak, gyilkosság?
2017. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!